Jei jums yra aktualios vertimų biuro paslaugos, tai, ko gero, siekiate apie surinkti kuo daugiau informacijos. Vis dėlto, vertėtų pastebėti, kad dažniausiai daugelio žmonių informacija apie vertimų biurų taikomas kainas apsiriboja tik tuo, jog  žinomos tik šios nuotrupos: paslaugos kaina priklauso nuo verčiamo teksto apimties, tipo bei kalbų kombinacija. Ir iš tiesų – šie veiksniai yra labai svarbūs ir turi įtakos vertimo paslaugų kainai. Tačiau taip pat reikėtų nepamiršti ir fakto, kad vertimų biurai vis tik yra linkę taikyti ir specialius pasiūlymus, kurie iš tiesų gali labai sužavėti. Tad, kokie tie pasiūlymai?

Atveskite tam tikrą skaičių draugų ir gausite vertimą nemokamai

Jei manote, kad nemokami vertimai yra ne realybė, o tik – utopija, tokiu atveju jūs tikrai klystate. Iš tiesų galite gauti nemokamą vertimą, bent jau tokią galimybę suteikia ne vienas vertimų biuras. Žinoma, tai neįvyks šiaip sau – tiesiog reikia to nusipelnyti. Jei vertimo biuro paslaugas rekomenduosite tam tikram skaičiui savo draugų ar kolegų ir šie žmonės pasinaudos paslaugomis, tokiu atveju, jums bus suteiktas 1 nemokamas vertimas.

Specialios akcijos gegužės bei birželio mėnesiais

Ne paslaptis, kad būtent šie du mėnesiai yra ypatingi kiekvienas studijas bebaigiančio žmogaus gyvenime – juk būtent šiuo laikotarpiu tenka dėlioti paskutiniuosius baigiamųjų darbų akcentus. Taigi, vertimų paslaugos taip pat tampa ypač aktualiomis, juk ne paslaptis, kad būtent kai kurios baigiamųjų darbų dalys turi būti išverstos į užsienio kalbas (dažniausia – anglų k.). Na, o vertimų biurai taip pat nelieka abejingi ir būtent šiuo laikotarpiu neretai taiko specialias nuolaidas studentams.

Pasinaudojus tam tikrą skaičių kartų paslauga, suteikiamas vienas nemokamas vertimas

Dar vienas atvejis, kurį taip pat verta paminėti kalbant šia tema yra tas, kad kai kurie vertimų biurai suteikia vieną nemokamą vertimą tiems klientams, kurie jau yra pasinaudoję paslauga tam tikrą skaičių kartų.

Taigi, kaip matyti, dažnas vertimų biuras gali pasiūlyti daug patrauklių sprendimų kainos atžvilgiu ir tai yra neabejotinai gera  naujiena. Tad domėkitės, kurie vertimų biurai siūlo patrauklias galimybes ir būtinai jomis naudokitės.