UŽ MELĄ TEKS ATSAKYTI
Paskelbta. Penktadienis, 2013-12-27
2013 m. gruodžio 21 d. apie 2 val. nakties Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai gavo pranešimą, kad į bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi moteris pranešė, jog ją pagrobė vyriškis ir  su žalios spalvos automobiliu VW Passat atvežęs į namą sumušė, laiko uždarytą ir neišleidžia. Moteris pranešė, kad skambino iš pagrobėjo telefono. 
 
Nežinodami tikslaus moters buvimo adreso ir automobilio valstybinio numerio, po ilgų ieškojimų patruliai surado namą, iš kurio buvo skambinta. Užėję į neužrakintą Valų kaime esantį namą, patruliai aptiko moterį ir vyrą. Pareigūnai išsiaiškino, kad skambinusi moteris nebuvo pagrobta – girtavusi su vyriškiu, vėliau nusprendė, kad grįžti namo jai gali padėti policijos pareigūnai, todėl sukūrė pagrobimo versiją. Už žinomai melagingą policijos iškvietimą policijos patruliai moteriai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolą. Medžiaga išsiųsta į Trakų rajono apylinkės teismą.
 
Lietuvos Respublikos administracinių teisė pažeidimo kodekso 186 str. (Žinomai melagingas specialiųjų tarnybų iškvietimas) numatyta, kad žinomai melagingas priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų specialiųjų tarnybų iškvietimas užtraukia baudą nuo trijų iki šešių šimtų litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų.
 
 
 
 Atgal