Telekomunikacijų bendrovė トOmnitel” 2013 metus baigia sėkmingai atnaujinusi savo tinklą
didelėje Aukštaitijos dalyje. Užbaigus tinklo modernizacijos ir plėtros darbus, dar daugiau トOmnitel” klientų galės naudotis kokybišku ir spartesniu 3G internetu ir dar geresnės balso paslaugomis Jonavos, Kėdainių, Ukmergės bei Panevėžio rajonuose, taip pat greitkelyje Vilnius-Panevėžys ir トVia Baltica” atkarpoje tarp Kauno ir Panevėžio. Atnaujintame トOmnitel” tinkle  3G technologija diegiama iš esmės visur, kur iki šiol veikė tik 2G ryšys.  
Taip pat gruodžio pabaigoje トOmnitel” pradėjo teikti 4G ryšio paslaugas Lentvaryje.
– トTurėti geriausią tinklą Lietuvoje mums yra svarbiausias dalykas. Mes nuosekliai plečiame ir geriname savo tinklą, kad savo klientams pasiūlytume geriausią tinklą ir kokybišką mobiliojo ryšio patirtį”, – sako トOmnitel” prezidentas Danas Str�mbergas.
Užbaigti viso savo 2G ir 3G tinklo atnaujinimą bei 3G ryšiu padengti visą Lietuvą トOmnitel” planuoja jau kitąmet. Taip pat 2014 metais トOmnitel” pasiryžusi suteikti galimybę naudotis 4G paslaugomis pusei Lietuvos gyventojų.
Vaizdo reportažą apie pasirengimą kitų metų darbams galite pamatyti čia:
https://vimeo.com/82361347 
http://youtu.be/4jmEsuetlK4  
トOmnitel” jau atnaujino savo tinklą ir pagerino jo kokybę, 3G aprėptį ir padidino mobiliojo interneto greičius visuose didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, visame Lietuvos pajūryje, išplėtė ir modernizavo tinklą 60 kilometrų atstumu aplink greitkelį Vilnius-Kaunas bei neseniai atnaujino savo tinklą Rytų Aukštaitijoje.

Kontaktai žiniasklaidai
________________________________________________
Daiva Selickaitė, トOmnitel” ryšių su visuomene vadovė,
+370 686 85 906; d.selickaite@omnitel.net
 
Aura Mykolaitytė
Account Manager
Mėsinių g. 5/2,
LT-01133 Vilnius
+370 620 70576
aura@bvrg.lt