Sutikti 2014 metų Naujus metus Vilniuje kviečia aukšto lygio restoranai, barai ir klubai
Sutikti 2014 metų Naujus metus Vilniuje kviečia aukšto lygio restoranai, barai ir klubai ne tik grįžusius emigrantus, bet ir užsienio svečius. Šiuo šventiniu laikotarpiu maitinimo ir apgyvendinimo įstaigos tiesiog džiaugiasi pilnu užimtumu, o savo klientus džiugina kokybiškomis paslaugomis,  bei  ypatingai geru aptarnavimo lygiu.
„Šarūno” viešbučio sporto baras „Stars and Legends” 2014 metus siūlo sutikti su gana neįprasta ir įdomia programa. „Organizuojame naujų metų vakarėlį su programa, maistu, putojančiu vynu ir fejerverkais, viskas kaip priklauso. Dirbsim iki paskutinio naujųjų metų vakarėlio svečio išėjimo”,- tikina „Šarūno” viešbučio direktorius Matas Niparavičius. Bare bus žaidžiama viktorina, dabar ypatingai populiarios protų kovos „protmūšis”, o po vidurnakčio gero ir ne tik balso savininkai galės pasireikšti dainuojant karaokę. Vakarėlio metu koncertuos „X faktoriuje” išgarsėjusi, Kristina Radžiukynaitė, bei kita perspektyvi atlikėja Valerija Iljinaitė, o šiek tiek paslapties ir magijos šventei suteiks iliuzionistas. Pastoviai pildomas švediškas stalas, putojantis vynas ir fejerverkai vidiniame kiemelyje, nenuvils nei praėjusiais metais dalyvavusių nei naujų vakaro svečių.
Penkių žvaigždučių viešbutis „Radisson Blu Astorija” savo subtilioje ir romantiškų žvakių šviesoje pristatys įspūdingo grožio atlikėjos Neringos Šiaudikytės akustinę ir šokių grupės GO BROTHERS vyrukų programą.  Rūpestingai paruošta gurmaniška vakarienė nepaliks abejingų, o  Naujųjų Metų pradžią vakaro svečiai pasitiks Rotušės aikštėje – kur lauks nepakartojamas fejerverkų spektaklis.
Naujas verslo klasės, elegantiškas restoranas – baras „Vanilla Lounge”, įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje, nusileidžia tiesiai iš dangaus ir tampa “Angelų kruizu”. Kerinti  atmosfera, specialiai kurtos dekoracijos angelų tema ir kruopščiai parinkta muzika suteiks tikrą naujametinę nuotaiką, o nepriekaištingi “gurme” patiekalai ir užkandžiai susirinkusią įmantrią miesto publiką džiugins iki ryto. Šiame restorane-bare vakarėlio metu vyks įvairūs žaidimai, kurių metu bus įteikiami vertingi prizai, o šokiai tesis iki paryčių.
Restoranas „Telegrafas” bei baras „Le Salon Bar and Lounge”, esantys  „Kempinski Hotel Cathedral Square” viešbutyje per naujus metus kviečia vienai nakčiai persikelti į kerintį džiazo amžių, Niujorką, perlų, šampano ir nesibaigiančio džiazo muzikos garsų laikmetį su tema „Retro Chic”. Restorane vakarėlio svečių laukia prabangi penkių patiekalų vakarienė, visą vakarą truksianti gyvos muzikos programa, o po vidurnakčio šokiai pratęsiami bare „Le Salon Bar and Lounge”.
Menų fabrikas „Loftas” naujųjų metų naktį švęs ir savo 4-tąjį gimtadienį. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet „Loftas” pristato griežtai teminį vakarėlį. Šį kartą įspūdingai ir trankiai į pasaulines scenas  grįžę „Daft Punk” įkvėpė organizuoti  futuristį vakarėlį, tema „Harder Better Faster”.  Šis menų fabrikas bando prisivilioti svečius siūlydamas pačias draugiškiausias mieste kokteilių kainas,  bei  geriausio kostiumo autoriaus apdovanojimu vertingu prizu: aviabilietu į Berlyną dviems asmenims.