Seimo TS-LKD frakcijos narių pranešimas: parlamentarai reikalauja įvertinti A. Skardžiaus elgesį

LIETUVA PIRMININKAUJA EUROPOS SĄJUNGOS TARYBAI
Parlamentinis matmuo –  www.EU2013.lrs.lt
2013 m. gruodžio 19 d. pranešimas VIR                                                                                                                   
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Rasa Juknevičienė ir Arvydas Anušauskas kreipiasi į Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnę Ireną Šiaulienę siūlydami frakcijoje apsvarstyti Artūras Skardžiaus elgesį ir įvertinti, ar parlamentaro elgesys nediskredituoja visos Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos.
Kreipimesi prašoma frakcijos vardu įpareigoti A. Skardžių atskleisti sandorio, apie kurį skelbia žiniasklaida, sumą, nelaukiant metinių turto ir pajamų deklaracijų paskelbimo. Seimo nariai mano, kad tokios informacijos nebuvimas sudaro prielaidas dar didesniems įtarimams ir šio sandorio interpretacijoms viešojoje erdvėje. O tai, anot parlamentarų, kenkia A. Skardžiaus, kaip Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl 2007 m. Nacionalinės energetikos strategijoje suformuluotų siekių įgyvendinimo rezultatų įvertinimo ir situacijos energetikos sektoriuje išaiškinimo komisijos pirmininko, veiklai.
Kreipimesi taip pat teigiama, kad informacijos slėpimas sudaro prielaidas manyti, kad A. Skardžiaus politinė veikla, nukreipta prieš Lietuvos energetinę nepriklausomybę, yra nulemta konkrečios rusiškų pinigų sumos.
Kontaktams:
Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 239 6275
tsfrakcija@lrs.lt