Seimo TS-LKD frakcijos narių pranešimas: dėl Seimo NSGK pirmininko A. Paulausko neteisėto elgesio

LIETUVA PIRMININKAUJA EUROPOS SĄJUNGOS TARYBAI
Parlamentinis matmuo –  www.EU2013.lrs.lt
2013 m. gruodžio 19 d. pranešimas VIR                                                                                                                   
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai Rasa Juknevičienė ir Arvydas Anušauskas reiškia protestą dėl Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Artūro Paulausko neteisėtą naudojimąsi uždarų komiteto posėdžių informacija savo rinkiminei kovai prieš realiausią savo konkurentę Dalią Grybauskaitę.
トNors komiteto posėdyje gruodžio 18 d. buvo aiškiai sutarta, kad generalinio prokuroro ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovo pateikiama informacija, kol nepabaigtas ikiteisminis tyrimas, negali būti vieša, komiteto pirmininkas leidžia sau viešinti uždaro posėdžio detales. Akivaizdu, kad tai yra jo rinkiminės kampanijos dalis”, – rašoma pareiškime.
Kaip žinome, gruodžio 16 d. A. Paulauskas buvo įregistruotas kaip savarankiškas Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyvis.
トManome, kad uždaro posėdžio informacijos viešinimas yra lygiai tokio paties pobūdžio pažeidimas, kaip ir tie, kokius ragina A. Paulauskas ištirti pats aktyviai kišdamasis į tyrimą, – teigia pareiškimo autoriai. – Manome, kad A. Paulausko veikla šiuo klausimu jo vadovaujamame komitete peržengia politinės etikos ribas ir galimai pažeidžia galiojančius įstatymus.”
Kontaktams:
Seimo TS-LKD frakcijos
Viešųjų ryšių grupė
Tel. (8 5) 239 6275
tsfrakcija@lrs.lt