Seimo nariai J. Sabatauskas ir S. Šedbaras Briuselyje dalyvaus susitikimuose su aukšto rango teisininkais

Seimo nariai J. Sabatauskas ir S. Šedbaras Briuselyje dalyvaus susitikimuose su aukšto rango teisininkais

 

2019 m. sausio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

 

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto nariai Julius Sabatauskas ir Stasys Šedbaras sausio 20–23 dienomis išvyksta į Briuselį (Belgijos Karalystė), kur dalyvaus susitikimuose su aukšto rango Europos Sąjungos institucijų pareigūnais, su kuriais bus aptartos šiandienos politikos ir teisės aktualijos, kaip antai teisės viršenybės principas, Europos Sąjungos ateitis, „Brexit“, kova su propaganda ir hibridinėmis grėsmėmis, artėjantys Europos Parlamento rinkimai ir kitos temos.

Vizito metu planuojama apsilankyti Europos Komisijoje, Europos Parlamente ir Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje. Briuselyje taip pat numatyta darbo vakarienė su Europos Komisijos nariu Vyteniu Povilu Andriukaičiu.

Vizitą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, be Seimo narių jame dalyvaus Lietuvos Respublikos Aukščiausiojo Teismo, kitų teismų teisėjai, prokuratūros, advokatūros ir Teisininkų draugijos atstovai, taip pat akademinės bendruomenės nariai.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. asmark@lrs.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>