Rudens sesija pratęsta iki vasario 14 d.

Rudens sesija pratęsta iki vasario 14 d.

Rudens sesija pratęsta iki vasario 14 d.

 

Seimas nutarė pratęsti Seimo V (rudens) sesiją iki 2019 m. vasario 14 d. Už tai numatantį Seimo nutarimą (projektas Nr. XIIIP-3161) balsavo 41 Seimo narys, prieš – 4, susilaikė 3 parlamentarai.

Per pratęstą sesiją numatoma surengti posėdžius sausio 15 d., vasario 12 ir 14 dienomis.

Sausio 15 d. posėdyje, kuris prasidės 11 val., numatoma svarstyti ir apsispręsti dėl Vaiko teisių apsaugos pagrindų, Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės, Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti, Labdaros ir paramos įstatymo ir kitų teisės aktų pakeitimų.

Vasario 12 ir 14 dienos posėdžiuose numatoma tęsti projektų, susijusių su vaiko teisių apsaugos sistemos tobulinimu, svarstymą, taip pat apsispręsti dėl Socialinių įmonių, Žemės gelmių, Valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo ir kitų įstatymų pataisų priėmimo.

Seimo statuto 85 straipsnyje įtvirtinta, kad Seimas kasmet renkasi į dvi eilines pavasario ir rudens sesijas. Pavasario sesija prasideda kovo 10 dieną ir baigiasi birželio 30 dieną. Rudens sesija prasideda rugsėjo 10 dieną ir baigiasi gruodžio 23 dieną. Seimas gali nutarti sesiją pratęsti.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. rimas.rudaitis@lrs.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>