RENGIANT NAUJĄ STRATEGIJĄ KN KONSULTUOS TARPTAUTINIAI EKSPERTAI

RENGIANT NAUJĄ STRATEGIJĄ KN KONSULTUOS TARPTAUTINIAI EKSPERTAI

 

2019 01 29

PRANEŠIMAS SPAUDAI

 

 

 

SGD ir naftos terminalų operatorė KN (AB „Klaipėdos nafta“) išsirinko tarptautinius ekspertus, kurie konsultuos rengiant naują bendrovės 10 metų veiklos strategiją. KN skelbtą konsultantų konkursą laimėjo visame pasaulyje veikianti bendrovė „Roland Berger“.

 

Dabartinė KN verslo strategija galioja iki 2020 metų, todėl bendrovė pradėjo rengti naujo dešimties metų laikotarpio – iki 2030 metų – strategiją.

 

„Ateityje numatome ambicingą plėtrą globalioje rinkoje. Siekdami išnaudoti sukauptą patirtį Klaipėdoje ketiname vystyti kitus SGD terminalus įvairiuose žemynuose, tapti išvystytų terminalų dalininkais bei teikti operavimo ir priežiūros paslaugas. Todėl kuriant strategiją reikalinga informacija ir vertinimai apie geriausių pasaulio infrastruktūros įmonių patirtį, siektiną grąžą akcininkams bei rizikų valdymą“, – priežastis, paskatinusias ieškoti konsultantų, vardija Mindaugas Jusius, KN generalinis direktorius.

 

KN viešai skelbtame konkurse galėjo dalyvauti kiekviena konsultacijų bendrovė, atitinkanti pirkimo sąlygose numatytus kriterijus, tarp kurių svarbiausi buvo konsultantų kompetencija ir paslaugų kaina.

 

„Renkantis konsultantus mums buvo svarbios ne tik jų technologinės žinios, bet ir verslo vadybos kompetencijos, įsigilinimas ir į pasaulinį, ir į Lietuvos kaimyninių šalių kontekstą. Be to, atsižvelgėme ir į ekonominį konkurso dalyvių teikto pasiūlymo vertės naudingumą“, – teigia M. Jusius.

 

KN vadovas pažymi, kad konkursą laimėjusi „Roland Berger“ bendrovė iš kitų išsiskyrė geru pasaulinių dujų ir naftos verslo sektoriaus tendencijų išmanymu, giliu KN aktualaus regioninio konteksto supratimu.

 

Konkurse dalyvavo šeši dalyviai iš Lietuvos ir kitų Europos šalių, kuriuos vertino KN darbuotojų komisija, sudaryta iš  pirkimų, finansų bei verslo analizės padalinių atstovų. Vykdytą pirkimą stebėjo ir Viešųjų pirkimų tarnybos specialistai, su kuriais buvo aptarta pirkimo vykdymo eiga.

Tikimasi, kad nauja KN strategija bus parengta šių metų pirmąjį ketvirtį.

 

Daugiau informacijos:

El. paštas: media@kn.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>