PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS VILNIAUS APSKRITYJE SUVESTINĖ

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS VILNIAUS APSKRITYJE SUVESTINĖ

 

 

 

2019 m. sausio 23 d.

 

Sausio 22 d. apie 14 val. 30 min. į Vilniaus ligoninę kreipėsi ir dėl kaukolės lūžimo paguldytas vyras (gimęs 1992 m.), kuris paaiškino, kad sausio 19 d. 19 val. Vilniuje, Kalvų Sodų 2-oji g., jį sumušė pažįstamas. Įtariamasis (gimęs 1978 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d.

Sausio 22 d. apie 5 val. Vilniuje, Vilkpėdės g., pastebėta, kad išdaužtas įmonės automobilio BMW X6 durelių lango stiklas ir pavogta prietaisų skydelis, sugadinta apdailos detalės, išpjauta ir pavogta priekiniai žibintai, priekinės apdailos grotelės. Nuostolis tikslinamas.

Sausio 22 d. apie 8 val. Vilniuje, Žemaitijos g., pastebėta, kad nuo automobilio „Range Rover“ pavogtas kairiojo veidrodėlio stikliukas ir nuplėšti laidai. Nuostolis ‒ 2 000 eurų.

Sausio 22 d. apie 13 val. 30 min. Trakų r., Trakuose, S. Mikulionio g., neblaivus (2,67 prom.) Gruzijos pilietis (gimęs 1980 m.) vairavo automobilį „VW Golf“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 7 d.

Sausio 22 d. apie 19 val. Vilniaus r., Riešės sen., Skirgiškių k., Draugų g., sodo namelyje, rastas vyro (gimusio 1973 m.) kūnas, taip pat rasti ir į ligoninę išvežti nepilnametė (gimusi 2006 m.) bei vyras (gimęs 1971 m.), kurie, šildantis dviem dujų šildytuvais, įtariama, apsinuodijo dėl galimo dujų nuotėkio ar išdegus viduje deguoniui.

Sausio 22 d. apie 13 val. Vilniuje, Rodūnios kel., sulaikytas vyras (gimęs 1978 m.), pas kurį rasta ir paimta 16 folijos lankstinukų su baltos spalvos medžiaga (įtariama, narkotinė medžiaga). Sulaikytasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

 

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://vilnius.policija.lrv.lt/suvestines

 

 

 

Pagarbiai  

 

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 

Komunikacijos poskyris 

Tel. (8 5) 271 6162, mob. tel. +370 671 07554 

El.p. vilniausvpk.vos.vrp@policija.lt 

 

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas 

Birželio 23-iosios g. 16, LT-03602 Vilnius 

Interneto svetainės adresas: 

www.vilnius.policija.lrv.lt 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>