PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ
POLICIJOS DEPARTAMENTAS
PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
2013 m. gruodžio 30-31 d.

      Sveikatos sutrikdymai
      Gruodžio 30 d. 23 val. 30 min. Jurbarko r., Rutkiškių k., namuose, G. Š. (gimęs 1981 m.) peiliu sužalojo I. J. (gimusią 1987 m.) bei A. J. (gimusią 1993 m.) ir prievarta I. J. išsivežė į Tauragę, kur vėliau ją paleido. Nukentėjusioji I. J. dėl pjautinių žaizdų kojoje ir veide paguldyta į ligoninę, o nukentėjusioj A. J. dėl pjautinės žaizdos mentikaulio srityje gydoma ambulatoriškai. G. Š. uždarytas į areštinę.

      Plėšimai

      Gruodžio 30 d. 18 val. 20 min. Kėdainiuose, Gedimino g., į parduotuvę užėjo trys kaukėti asmenys, kurie pargriovė pardavėją K. B. (gimusią 1992 m.) ant grindų bei, grasindami jai peiliu, iš kasos aparato pagrobė 1310 litų.

      Gaisrai
      Gruodžio 29 d. apie 1 val. Vilniuje, Kryžiokų Sodų 6-ojoje g., R. P. (gimusios 1985 m.) metaliniame garaže ir meniniame priestate kilo gaisras, kurio metu išdegė garažo vidus bei sudegė priestatas su jame buvusiais daiktais. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Gruodžio 28 d. apie 21 val. Vilniuje, Saracėnų g., apdegė H. M. (gimusio 1960 m.) automobilio トBMW 730″ (pagamintas 2003 m.) variklio skyrius. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.
 
      Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

      Gruodžio 30 d. 18 val. 4 min. Vilniuje, Verkių-Kareivių g. sankryžoje, automobilis トRenault Laguna”, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (2,35 prom. alkoholio) Vilniaus aps. VPK Patrulių rinktinės patrulis A. S. (gimęs 1981 m.), atsitrenkė į priekyje stovinčius automobilius トVW Passat”, kurį vairavo A. L. (gimusi 1967 m.), ir トAudi A3″, kurį vairavo V. B. (gimęs 1984 m.). Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio トVW Passat” vairuotoja, kuri dėl kaklo raiščių patempimo gydoma ambulatoriškai.
 
 
PASTABOS:  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.