PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

 

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2019 m. sausio 20-21 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Viešosios tvarkos pažeidimai 

Sausio 20 d. apie 14 val. 48 min. Šiauliuose, Tilžės g., kavinėje, neblaivus (2.53 prom. alkoholio)  vyras (g. 1969 m.) konflikto metu, kavinės darbuotojams, grasino daiktu panašiu į pistoletą „Borner W3000m“. Ginklą paėmė policijos pareigūnai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Plėšimai 

Sausio 20 d. apie 22 val. Kaune, A. Juozapavičiaus g., į kavinę užėjo du jaunuoliai, iš kurių vienas darbuotojai (g. 1956 m.) papurškė į veidą ašarinių dujų, o kitas tuo metu pagrobė kasos aparatą, kuriame buvo apie 46 eurai ir maišelis su panaudotomis kasos juostomis. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Svetimo turto pagrobimai 

Sausio 20 d. apie 18 val. 30 min. Vilniuje, Rodūnios kel., pastebėta, kad iš daugiaaukštės mokamos automobilių stovėjimo aikštelės, pavogtas automobilis „Lexus IS300H“ (pagamintas 2013 m.). Nuostolis – 13 500 eurų.

Eismo įvykiai 

Sausio 20 d. apie 12 val. 55 min. Kėdainių r., Lančiūnavos k., kelyje Panevėžys-Aristava-Sitkūnai 43-ame km, automobilis „Peugeot 406“, vairuojamas vairuotojos (g. 1997 m.), atlikdamas lenkimo manevrą, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Mercedes Benz Vito“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1967 m.). Per eismo įvykį žuvo automobilio „Peugeot 406“ vairuotoja ir automobilio „Mercedes Benz Vito“ keleivė (g. 1972 m.), o minėto automobilio vairuotojas, dėl politraumos paguldytas į Kauno ligoninę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 

Sausio 20 d. apie 13 val. 50 min. Radviliškio r., Verdulių k., sustabdytas nuosavas automobilis „VW Passat“ kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (0.54 prom. alkoholio) Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono grandinis M. V. (g. 1985 m.).

Valstybės tarnautojo papirkimas 

Sausio 20 d. apie 12 val. 55 min. Šiauliuose, P. Višinskio g., neblaivi (2.99 prom. alkoholio) moteris (g. 1984 m.), siekdama išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (automobilis stovėjo kelio ženklo „Neįgalusis“ galiojimo zonoje be leidimo), Šiaulių apskr. VPK pareigūnui davė 30 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.

PASTABOS: 

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://policija.lrv.lt/suvestines.

Pagarbiai

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>