PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS

2019 m. sausio 30-31 d.

PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ

 

Plėšimai 

Sausio 30 d. apie 20 val. 22 min. Kaune, Romainiškių g., į vyro (g. 1965 m.) butą užėję trys kaukėti vyrai sumušė šeimininką ir kartu buvusią moterį (g. 1991 m.) bei grasindami ginklu pagrobė 6 000 eurų, laikrodį. Materialinis nuostolis tikslinamas.

Sausio 30 d. apie 21 val. 40 min. Kaune, V. Krėvės g., trys vyrai sumušė, peiliu sužalojo jaunuolį (g. 1997 m.) ir pagrobė 90 eurų. Nukentėjusysis dėl durtinės žaizdos kojoje, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai. Nuostolis – 90 eurų. Įtariamieji ieškomi.

Svetimo turto pagrobimai 

Sausio 30 d. apie 11 val. 11 min. Prienų r., Išlaužo k., iš namo, per neužrakintas duris, pavogtas seifas, kuriame buvo apie 29 000 eurų ir juvelyriniai dirbiniai bei iš kambaryje esančios piniginės pavogta 2 760 eurų. Nuostolis apie – 35 760 eurų.

Sausio 29-30 d. Vilniaus r. sav.,  Melekonių k., iš namo, atstumus terasos duris, pavogtas seifas, kuriame buvo 19 500 eurų, juvelyriniai dirbiniai ir laikrodis. Nuostolis – apie 23 580 eurų. Įtariamasis (g. 1995 m.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pagrobtos motorinės transporto priemonės 

Sausio 30 d. apie 23 val. 30 min. pastebėta, kad Vilniuje, Lentvario g., iš saugomos aikštelės, pavogtas automobilis „Audi A4“ (pagamintas 2007 m.). Nuostolis – 9 000 eurų.

 

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 

Sausio 30 d. apie 14 val.  Alytaus r., Luksnėnų k., bute, policijos pareigūnai kratos metu rado aštuonis mokomuosius šovinius ir du pirotechninius užtaisus, kurie priklausė Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 103 lengvosios pėstininkų kuopos Kulkosvaidžių skyriaus kulkosvaidininkui V. A. (g. 1986 m.), kuriuos „Aro“ pareigūnai išsivežė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d.

Sausio 31 d. apie 1 val. 3 min. Vilniuje, Turgaus g., sulaikytas nuosavas automobilis „Citroen Evasion“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (2, 34 prom.) Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiasis patrulis L. J. (g. 1973 m.).

PASTABOS: 

1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.

2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.

3. Visas suvestines rasite mūsų interneto svetainėje http://policija.lrv.lt/suvestines.

 

Pagarbiai

Policijos departamento Komunikacijos skyrius

Tel. (8 5) 271 9743

El. p. spauda@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos

Saltoniškių g. 19, LT-08105 Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>