POLICIJOS DEPARTAMENTAS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
POLICIJOS DEPARTAMENTAS
PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTERIJOS
 
 2013 m. gruodžio 25-26 d.
PRANEŠIMŲ APIE YPATINGUS ĮVYKIUS IR NUSIKALSTAMAS VEIKAS SUVESTINĖ
 
 
      Sveikatos sutrikdymai
 
      Gruodžio 25 d. į Vilniaus ligoninę pristatyti iš Vilniaus, Lokių g., savo buto, R. B. (gimusi 1974 m.)(durtinė žaizda pilve) ir jos sūnus S. A. (gimęs 1993 m.)(durtinė žaizda krūtinėje), kurie paaiškino, kad tą pačią dieną apie 15 val. namuose vienas kitą sužalojo peiliu.
 
 
      Gruodžio 25 d. apie 20 val. 20 min. Širvintų r., Liūnų I k., name, išgertuvių metu vyriškis peiliu sužalojo K. R. P. (gimusį 1939 m.), kuris dėl dviejų durtinių žaizdų pilve paguldytas į ligoninę. Įtariamasis neblaivus G. J. (gimęs 1974 m.) uždarytas į areštinę.
 
 
      Gruodžio 25 d. apie 20 val. 30 min. Kaune, Kovo 11-osios g., grupė asmenų peiliu sužalojo bei po to patikrino kišenes 1999 m. gimusiam nepilnamečiui, kuris dėl durtinės žaizdos nugaroje paguldytas į ligoninę.
 
 
      Rasti žmonių kūnai
 
      Gruodžio 25 d. 10 val. 15 min. Šakių r., Griškabūdžio mstl., J. Puidoko g., prie namo, griovyje, veidu paniręs po vandeniu, rastas A. B. (gimusio 1966 m.) kūnas. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
 
 
      Gruodžio 25 d. 11 val. 30 min. Vilniuje, Savanorių pr., rastas nenustatytos tapatybės apie 40-50 metų amžiaus vyriškio kūnas be išorinių smurto žymių.
 
 
      Gruodžio 25 d. apie 13 val. Varėnos r., Vydenių k., prie mokyklos katilinės, rąstų krūvos, rastas V. B. (gimusio 1970 m.) kūnas. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
 
 
      Gruodžio 25 d. 16 val. 20 min. Klaipėdoje, Jaunystės g., upelyje, rastas A. K. (gimusio 1950 m.) kūnas su kirstine žaizda kaktoje ir nubrozdintu smakru. Mirties priežastis ir aplinkybės nustatinėjamos.
 
      Kiti įvykiai
 
      Gruodžio 25 d. apie 21 val. 30 min. Kaune, V. Putvinskio g., prie klubo, vyriškis, kuris buvo neįleistas į klubą, iš kišenės išsitraukė daiktą, panašų į granatą. Įvykio vietoje sulaikytas ir į Kauno m. Centro PK pristatytas K. S. (gimęs 1985 m.), pas kurį rasta ir paimta galimai mokomoji praktinė granata, kurią išsivežė išminuotojai. K. S.
 
 
      Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
 
      Gruodžio 25 d. 6 val. 50 min. Vilniuje, A. Kojelavičiaus g., sulaikytas automobilis „Nissan X-Trail”, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (0,69 prom. alkoholio) Lietuvos kelių policijos tarnybos Patrulių kuopos antrojo būrio vyresnysis patrulis A. A. (gimęs 1971 m.).
 
 
      Gruodžio 25 d. apie 23 val. 55 min. Šiauliuose, Lyros g., vyriškis aštriu daiktu sužalojo ne tarnybos metu neuniformuotą neblaivią (0,45 prom. alkoholio) Šiaulių aps. VPK Patrulių rinktinės patrulę O. S. (gimusią 1989 m.), kuri dėl pjautinių pirštų žaizdų išvežta į Vilniaus ligoninę.
 
 
      Valstybės tarnautojo papirkimas
 
      Gruodžio 25 d. apie 20 val. 30 min. Jurbarko r., Veliuonos mstl., M. T. (gimęs 1990 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo neblaivus (1,95 prom. alkoholio) ir neturėjo vairuotojo pažymėjimo), Marijampolės aps. VPK Jurbarko r. PK pareigūnams siūlė 200 litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 1 d. M. T. uždarytas į areštinę.
 
 
PASTABOS:             1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
 
 
 
 
 
PASTABOS:             1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.