Per Kalėdas lietuvius džiugina meilė, raukytis verčia kojinės
 
Lietuviai Kalėdoms nenorėtų gauti suvenyrų, kojinių ir dušo gelių. Labiausiai juos pradžiugintų telefonas, planšetinis kompiuteris ir žinia, kad taps mama ar tėčiu. Tokią informaciją atskleidė apklausa, vykdyta トSamsung Lietuva Facebook” profilyje. Viename daugiausiai fanų Lietuvoje turinčių トFacebook” puslapių lankytojai prieš Kalėdas buvo pakviesti atsakyti – kuo pradžiugins savo mylimuosius, vaikus, kokią įspūdingiausią dovaną yra gavę ir kt. Apklausoje dalyvavo per 3500 トFacebook” lankytojų.
Kalėdų Senelio prašytų planšetinio kompiuterio
Technologiškai išprusę lietuviai koja kojon žengia su technologijų naujienomis. トSamsung Lietuva Facebook” apklausoje dalyvavę lankytojai paklausti, kurio prietaiso prašytų Kalėdų Senelio, jei galėtų rinktis, dažniausiai nurodė planšetinį kompiuterį (37 proc. apklaustųjų). Kiek mažiau, 28 proc., po eglute norėtų rasti išmanųjį telefoną, 22 proc. labiausiai nudžiugintų fotoaparatas. Rugsėjį トSamsung” pristatytų, vis labiau populiarėjančių išmaniųjų laikrodžių トGalaxy Gear”, prašytų 13 proc. apklaustųjų.
Pasak トSamsung Lietuva” Telekomunikacijų padalinio ir svarbių klientų vadovo Arūno Baratinsko, didžiųjų švenčių laikotarpiu kasmet pastebimas technikos pardavimų šuolis. トPastaraisiais metais lietuviai itin pamėgo per Kalėdas savo artimuosius džiuginti išmaniosiomis technologijomis, o vaikus – ne tik pramogoms, bet ir lavinimui tinkamais planšetiniais kompiuteriais, kurie vis labiau populiarėja, – pastebi A. Baratinskas. 
Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai dominavo ir atsakymuose į klausimus トKokia dovana per Kalėdas pradžiuginsite savo mylimąjį bei vaikus?”. Dažniausiai minėti トSamsung Galaxy S3″, トGalaxy S4″ bei トGalaxy Note” modeliai. Technologijoms populiarumu šiek tiek nusileido kvepalai, kuriais respondentai planuoja palepinti savo artimuosius. Vis dėlto didžiosios metų šventės asocijuojasi su galimybe pabūti su artimaisiais, giminaičiais. Tad nemaža dalis apklaustųjų materialines dovanas planuoja keisti emocinėmis ir Kalėdų proga dovanoti..savo meilę, buvimą kartu ir dėmesį. Šis atsakymas pagal populiarumą atsidūrė trečiojoje pozicijoje.
トSamsung Lietuva Facebook” lankytojų mažyliai po eglute ras telefonus, planšetinius kompiuterius, konstruktorius ir lavinamuosius žaislus bei knygas. Tai populiariausi atsakymai į klausimą トKokia dovana per Kalėdas šiemet planuojate pradžiuginti savo vaikus?”. Kaip ir galima tikėtis, atsakymuose taip pat dominavo lėlės ir žaislinės mašinos. 
 
Kalėdinė dovana – žinia iš gandrų
Remiantis トSamsung Lietuva Facebook” apklausos dalyvių atsakymais, per Kalėdas nederėtų dovanoti suvenyrų – statulėlių, kalėdinių dekoracijų, anot apklaustųjų, tik renkančių dulkes namuose, ir kojinių. Taip pat verčiau nesirinkti švaros reikmenų – dušo gelių, šampūnų, muilų, nes, kaip nurodė vienas iš respondentų, dovana kelia nemalonų klausimą: トAr norima pasakyti, kad jos gavėjui reikia praustis?”.
Beje, nemažiau nei kojines apklausos dalyviams per Kalėdas baisu gauti ir jų pačių kažkada įteiktą ir perdovanotą dovaną. Šiek tiek rečiau tarp nemėgstamiausių dovanų paminėti puodeliai.
Paklausti apie įspūdingiausią kada nors gautą dovaną, apklausos dalyviai minėjo Silvesterio Stalone autografą, Sniego Senį, arklio kaukę, batelius, po eglute rastus vaikystėje deficito laikais, ar didelį maišą mandarinų. Taip pat vėl minėti išmanieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai.
Vis dėlto per Kalėdas lietuviams ypač norisi romantikos ir buvimo su šeima. Kaip parodė apklausa, dažniausiai įsimintinos kalėdinės dovanos susijusios su šeima, jos kūrimu ar pagausėjimu. Kaip įspūdingiausia dovana dažniausiai minėta žinia apie tapimą mama ar tėčiu, per Kalėdas gimęs mažylis bei pasiūlymas tekėti. Šiek tiek rečiau paminėta dovana – naminis gyvūnas. Tiesa, šis atsakymas gana dažnai buvo minimas ir tarp dovanų, kurių nesinori gauti per Kalėdas.
Nemažai apklausos dalyvių paminėjo, kad didžiausia dovana per Kalėdas būtų iš emigracijos grįžę artimieji. Tad Kalėdos lietuviams – šeimos šventė, per kurią svarbiausia – mylimų, artimų žmonių draugija. Tuomet neliūdina net po eglute rastos kojinės ar angeliukų statulėlės.
Apie トSamsung Electronics Co., Ltd.”
トSamsung Electronics Co., Ltd.” yra pasaulinė buitinės elektronikos ir jos komponentų technologijų lyderė.  Nuolat kurdami inovacijas ir išradimus, mes keičiame pasaulį: televizorius, išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, kameras, namų apyvokos priemones, medicinos įrangą, puslaidininkius bei LED sprendimus. Turime 270 000 darbuotojų 79 valstybėse, o metų apyvarta viršija 201 trilijoną Pietų Korėjos vonų (481,92 mlrd. Lt). Mūsų tikslas – atverti naujas galimybes žmonėms visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.samsung.com.