Palangoje Šventosios Šeimynos dieną minėjo rekordinis porų skaičius
Net 186 krikščioniškoje santuokoje gyvenančios poros sekmadienį sausakimšoje Palangos Švšč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje atnaujino santuokos įžadus, vienas kitam duotus prieš keletą, keliolika ar net keliasdešimt metų. Taip šeimoms draugiškoje Palangoje jau trečius metus iš eilės paminėta Šventosios Šeimos diena.
Ir nors, pasak Palangos klebono Mariaus Venskaus, ne porų, apsisprendusių atnaujinti santuokos įžadus, skaičius šią dieną yra svarbiausia, vis dėlto norinčiųjų dar kartą vienas kitam ištarti priesaikos žodžius gausa kleboną gerokai nustebino.  トRyte kiek išgąsdino lietus – pamaniau, kad darganotą dieną į Palangą gali atvykti palyginti nedaug žmonių. Tačiau, nepaisant nekokio oro, į Palangą švęsti Šventosios Šeimos šventės suvažiavo poros iš visos Lietuvos”, – džiaugėsi M. Venskus.
Tad sekmadienį ne tik palangiškiai, bet ir iš kitų šalies miestų atvykę sutuoktiniai dar kartą stojo prie altoriaus. Poras, apsisprendusias dar kartą vienas kitam ištarti トtaip”, palaimino Telšių vyskupas Linas Genadijus Vodopjanovas. Jis sutuoktiniams priminė popiežiaus raginimą santuokoje nepamiršti trijų svarbiausių žodžių: トačiū”, トprašau” bei “atsiprašau”.
Santuokos įžadus atnaujinusioms poroms padovanotos Peterio Kryfto (Peter Kreeft) knygą トMalda pradedantiesiems”. Po Šventų mišių ir santuokos įžadų atnaujinimo į kurortą atvykusios šeimos pakviestos į koncertą トPopuliariausios klasikos melodijos”, vykusį Kurhauze.
トMeilės brendimas ir augimas nėra vienadienis. Vieni, sukūrę šeimą, pasikliauja vien Dievo palaima, kiti deda pastangas ir savo jėgomis bando išlaikyti meilę. Šventos Šeimos šventė ir santuokos įžadų atnaujinimas parodo, kaip svarbu išlaikyti lygsvarą tarp Dievo palaimos ir žmogiškųjų pastangų”, – sakė M. Venskus. Jis taip pat pabrėžė, jog, nors santuokos priesaiką sutuoktiniai duoda vienas kitam, kartu tai yra sakramentas ir visuomenei, nes šeimos gyvenimas yra svarbus bendruomenei. トSantuokoje būna visko, ne tik džiaugsmo, todėl labai svarbu poroms išeiti iš savo uždarumo ir pamatyti, kad santuokos kelionėje jie nėra vieni. Šventosios Šeimynos šventės esmė – pabuvimas kartu, bet ši prasmė gali būti suvokiama tik tikinčiam žmogui”, – sakė Palangos klebonas. 
Šventosios Šeimos diena – vienas iš daugelio festivalio トPalanga – Kalėdų šviesos miestas” renginių kurorte. Gražiausias metų šventes sutinkanti Palanga pramogų dovanoja įvairaus amžiaus r pomėgių miesto gyventojams ir svečiams. Artimiausias festivalio renginys – gruodžio 31 d. Kurhauze vyksiantis klasikinės muzikos koncertas トSenuosius palydint” bei tradicinis Naujųjų Metų fejerverkas nuo jūros tilto.