Nuo pavasario sesijos Seimo skaitykla bus atvira ir visuomenei

Nuo pavasario sesijos Seimo skaitykla bus atvira ir visuomenei

Nuo pavasario sesijos Seimo skaitykla bus atvira ir visuomenei

 

Nuo kovo 10 d. kitose Seimo III rūmų patalpose įsikūrusi skaitykla atvers savo fondus ne tik Seimo nariams ir Seimo kanceliarijos darbuotojams – jos paslaugomis galės naudotis ir visuomenė, kadangi patekti į naująsias patalpas specialaus leidimo nereikės.

„Labai svarbu akcentuoti – biblioteka nėra naikinama, uždaroma ar iškeliama. Skaitykla perkeliama į tame pačiame pastate esančią kitą erdvę, į kurią galės patekti visi žmonės. Po skaityklos vietos pakeitimo sukauptu fondu galės naudotis bet kuris šalies gyventojas. Siekiame būti atviri žmonėms, kad parlamente jie turėtų vietą bet kada užeiti, skaityti, domėtis, bendrauti”, – kalbėjo Seimo Pirmininko pavaduotojas Arvydas Nekrošius.

Be to, skaitytojams bus atviri ir Seimo Europos informacijos biuro sukaupti specializuotos literatūros fondai.

Iki kovo 10 d. vyks patalpų atnaujinimo darbai, todėl skaitykla laikinai lankytojų nepriims. Šioje Seimo III rūmų dalyje bus įrengta ir nauja komiteto darbui skirta posėdžių salė, kurioje bus galima patogiai priimti į posėdžius kviečiamus visuomenės atstovus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas

Artūras Zeleniakas, el. p. arturas.zeleniakas@lrs.lt,

Tel. (8 5)  239 6201

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>