Nesantaika tarp kaimynų atvedė į teismą

Nesantaika tarp kaimynų atvedė į teismą

 

2019-01-28 15:09 Ikiteisminiai tyrimai ir viešojo intereso gynimas

 

Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, ar jo terorizavimo.

 

Ikiteisminio tyrimo duomenų visuma leidžia manyti, kad pernai metų gegužę, apsvaigęs nuo alkoholio Kretingos rajono gyventojas, nešinas degančiu deglu ir degiu skysčiu, užsuko į kaimynų kiemą. Padegęs žolę ir betoninius laiptus, išgėręs vyriškis dar ir pagrasino kaimynei jos gyvybe.

 

Bylos duomenimis, nesantaika tarp kaimynų, peraugusi į nusikalstamą veiką, prasidėjo dėl ant medžio pakabinto kryžiaus su vardais, kurie sutapo su kaltinamojo sugyventinės šeimos narių vardais. Esą kaltinamojo šeima pro savo namų langus kasdien matė juos trikdantį kryžių, o kaimynai nereagavo į prašymus jį nukabinti. Apklausos metu kaltinamasis teigė, jog manė, kad tas kryžius gali būti užburtas ir nukreiptas prieš jo šeimą, todėl manė, kad ugnimi tuos burtus išbaidys.

 

Dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, ar jo terorizavimo kaltinamajam gresia laisvės atėmimo bausmė iki ketverių metų.

 

Byla su kaltinamuoju aktu sausio 23 dieną perduota Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmams.

 

 

 

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus

vyriausioji specialistė Ignė Rotautaitė-Pukenė (Klaipėda)

tel.: (8 46) 312 371, mob. 8 698 79 031

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>