Naujųjų metų šventimas Vilniuje kiekvienais metais pritraukia vis daugiau užsienio svečių
Kelionių agentūrų atstovai pastebi, kad vis dažniau lietuviai šventes linkę sutikti užsienyje, o šiemet ypatingai daug jų žada vykti net į egzotiškas šalis.  Būtina paminėti, kad tuo tarpu lietuvių emigrantai sumoka net 10 kartų daugiau už lėktuvų bilietus, kad tik Kalėdas ir Naujuosius metus praleisti gimtinėje. Kaip bebūtų keista, bet kiekvienais metais Lietuvos sostinė, Vilnius, pritraukia ir vis daugiau užsienio svečių paminėti naujųjų metų šventę.
LKTA vadovas pastebi ir tai, kad Lietuvą savo naujametinėms ir kalėdinėms atostogoms bei šventėms vis dažniau renkasi Rusijos, Baltarusijos turistai: トŠi tendencija juntama jau porą metų. Užsienio turistai, ypač iš Rusijos ir Baltarusijos, mielai renkasi Lietuvą žiemos švenčių periodu. Manau, dėl gana patraukios kainos, kokybės ir paslaugų apimties.”
Restoranas トStikliaiヤ garsėjantis  šalyje ir už jos ribų puikiu maistu, aukšta aptarnavimo kultūra bei įspūdinga atmosfera naujų metų šventės proga siūlo ypatingą šešių patiekalų vakarienę ir gyvą muziką.  Vakaro metu koncertuos  Leonid Šinkarenka, instrumentinis kvartetas ir vokalistas Michail Jablonskij. Neabejotinai puiki nuotaika, prabangūs gėrimai, gurmaniškas maistas ir šokiai iki ryto, besilinksminant su Lietuvos instrumentinės muzikos virtuozais.
Viena geidžiamiausių Vilniaus vietų “Glory Bar”, kurioje renkasi stilingiausia ir brandžiausia Vilniaus publika kviečia taip pat paragauti “Stiklių” virėjų ruoštus patiekalus, o laikrodžiui rodant 00:00, jų klientai galės pasigrožėti Vilniaus senamiestį nušviesiančiais fejerverkais. Vakaro eigoje gros “Glory Bar” lankytojų mylima muzika, o išpuoštoje baro aplinkoje vakaru rūpinsis darbuotojai pasipuošę angelais.
Ką tik vienoje šurmulingiausių sostinės naktinio gyvenimo gatvių – Vilniaus gatvėje – atsidaręs verslo klasės restoranas-baras トVanille Lounge” Naujuosius metus kvies pasitikti angelų temos aplinkoje. Restorano, kurio šeimininkai kruopščiai rūpinasi maisto kokybe ir siūlo tik rinktinių gėrimų asortimentą, svečius pasitiks angeliško grožio merginos, o viduje juos nudžiugins トART” šventinės dekoracijos ir garsaus jaunojo Lietuvos dailininko Mindaugo Jankausko paveikslai angelų tema. Vakaro organizatoriai žada linksmą ir išskirtinę renginio programą su gyva muzika ir prizais bei dovanomis ir tikisi sukviesti linksmiausią ir geriausią miesto publiką. トVanille Lounge” kolektyvas pasirūpins, kad kiekvienas svečias bus dėmesingai sutiktas ir aptarnautas. Virtuvėje iki paryčių darbuosis vienas iš geriausių virtuvės profesionalų Liutauras Markevičius, kurio patiekalams neliks abejingų.
Tuo tarpu トCALIFORNIA TAPAS & WINE” baras siūlo naujuosius metus pasitikime taip, kaip tai darė Al Capone, arba visų gerbiamas トThe Great Gatsby”. トTegul šampanas liejasi laisvai トThe Great Gatsby” ritmu”,- tokiu šūkiu baras kviečia pasirinkti šiai progai būtent jų vietą.  トCALIFORNIA TAPAS & WINE” šiais metais bandys perteikti triukšmingojo trečiojo dešimtmečio dvasią, kurios pagridinis personažas – Džėjus Getsbis – トamerikietiškos svajonės” įsikūnijimas, turtuolis, gyvenantis prabangioje viloje ir nuolat organizuojantis vakarėlius, kuriuose linksminasi ryškiausios įžymybės, žaviausios moterys ir aristokratai,mezgasi įtakingos pažintys ir laisvai liejasi alkoholis.