Naujasis sportinis super automobilis “Porsche 918 Spyder” tapo hibridiniu
Šiemet tarptautinėje Frankfurto automobilių parodoje pirmą kartą pristatytas sportinis super automobilis トPorsche 918 Spyder” prieš prasidedant jo gamybai トpraneša” daugiau gerų žinių apie save. Sportinių automobilių gamintojas トPorsche”, siekdamas dar įspūdingesnių šio automobilio rodiklių, optimizavo jo svorį ir taip pat nusprendė pirmą kartą istorijoje pasiūlyti hibridinį sportinį super automobilio modelį su dviem elektriniais varikliais.
Gamintojo teigimu, トPorsche 918 Spyder” yra tikras ateities automobilis. Jis sukurtas taip, kad vairuotojas galėtų pajusti viską, kas geriausia: lenktynių dvasią, atviro roadster automobilio žavesį, su niekuo nepalyginamą jaudulį ir malonumą vairuojant galingą, bet tuo pačiu aplinkai draugišką transporto priemonę.
 
Tai, kad naujasis トPorsche 918 Spyder” aplenkė visus šio segmento kolegas, rodo tiek unikalus ir iki smulkmenų sportiškumu alsuojantis jo dizainas, tiek naujausios jame įdiegtos technologijos. Sportinis トPorsche 918 Spyder” tapo pirmuoju hibridu savo segmente – automobilio priekyje ir gale montuojami du elektriniai varikliai (129 AG ir 156 AG), kurių dėka automobilis iki 100 km/val. įsibėgės per 6,2 s ir bus itin draugiškas aplinkai. Vidaus degimo 4,6 l V8 variklio ir dviejų nepriklausomų elektrinių motorų derinys nustato visiškai naujus トPorsche” operacinių sistemų standartus, prisideda prie ypatingo vairavimo malonumo, garantuoja minimalias degalų sąnaudas bei maksimalias technines galimybes.
Tiesiai iš elektros lizdo (plug-in) pakraunamas dvivietis トPorsche” sportinis super automobilis naudoja ir galingą vidaus degimo variklį, ir elektrinius motorus. Jis gali pasigirti vos 3l/100 km siekiančiomis degalų sąnaudomis bei 70 g/km CO2 emisija. Didžiausias jo elektros variklių pasiekiamas greitis  yra 150 km/val.
Šiame modelyje トPorsche” pristato ir daugiau įspūdingų technologinių naujovių. Naujasis ir gamybai jau paruoštas トPorsche 918 Spyder” papildytas pasirenkamu svorį optimizuojančiu トWeissach” paketu, kurio dėka automobilis palengvėja net 41 kg. Šios inovacijos dėka ト918 Spyder” 100 km/val. greitį gali pasiekti vos per 2,6 s. Iki 200 km/val. greičio jis įsibėgėja per 7,2 s o iki 300 km/ val. – per 19,9 s. トPorsche 918 Spyder” gali išvystyti iki 887 AG ir pasiekti 345 km/val. greitį.
トWeissach” pakete naudojamos tokios automobilio svorį sumažinančios medžiagos kaip lengvas ir tvirtas CFRP (anglies pluoštu sustiprintas plastikas), magnis, titanas ir keramikos detalės. Šiuo paketu papildytame トPorsche 918 Spyder” montuojama lengvesnė stabdžių sistema su titano plokšte, keramikiniai ratų guoliai vietoje plieninių, iš magnio pagaminti ratlankiai, lengva sportinė sėdynė iš nedegios medžiagos, anglies pluošto interjero paketas, palengvintos durelės ir kt.
Palengvėjęs ト918 Spyder” taip pat gali pasigirti greičiausiai Nrburgring (Vokietijoje) lenktynių trasą įveikusio automobilio titulu – jam priklauso rekordinis 6:57 min laikas. Šio トsportininko” privalumai tuo nesibaigia: kadangi šis automobilis pasižymi itin mažomis sąnaudomis ir CO2 emisijos rodikliais, jis užėmė garbingą vietą ir efektyvumo klasėje A+.
Nepamirštamais sportinio トPorsche 918 Spyder” vairavimo pojūčiais taip pat トrūpinasi” adaptyvus galinės ratų ašies valdymas, sportinė pakaba ir išmetimo sistema su į viršų nukreiptais vamzdžiais. Gamintojų teigimu, naujasis modelis akies krašteliu leidžia pamatyti, kokias galimybes Porsche Intelligent Performance sistema demonstruos ateityje.
トPorsche” per 60 metų ne kartą pasižymėjo sportinių super automobilių istorijoje. Geriausiai žinomi šio segmento トPorsche” modeliai – トPorsche 959″ ir トPorsche Carrera GT”. Gamintojas įsitikinęs, jog šių automobilių tradiciją dabar tęs ir naujasis トPorsche 918 Spyder”.
Iš viso pasaulyje planuojama pagaminti tik 918 naujojo トPorsche 918 Spyder” modelio automobilių. Nuo kitų metų dėl šio modelio užsakymo galima kreiptis į oficialią トPorsche” atstovę Lietuvoje UAB トPrime Auto”.
Oficiali トPorsche” atstovė Lietuvoje UAB トPrime Auto” priklauso tarptautinei įmonių grupei トModus grupė”, kuri vykdo veiklą automobilių prekybos ir techninio aptarnavimo, nekilnojamojo turto vystymo, automobilių aikštelių valdymo ir energetikos srityse. Įmonių grupei iš viso priklauso 20 įmonių.
 
Kontaktai:
Barbora Gedvilaitė, barbora@maniac.lt, 867805732.