Miesto tarybos frakcijos kreipsis į Vyriausybę dėl “Rail Baltica”

PRANEŠIMAS SPAUDAI
Kaunas, gruodžio 20 d., 2013 m.
 
Antradienį Seimas pritarė rezoliucijai, kuria įpareigojo Vyriausybę įvertinti トRail Baltica 2ヤ krypties alternatyvą: euᆲroᆲpiᆲnę vėᆲžę nukreipti ne per Kauną, o per Vilnių.
Kauno miesto tarybos トVieningo Kauno” ir Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio frakcijos rengia rezoliuciją, kuria Vyriausybė raginama išlaikyti planuotą トRail Baltica 2″ maršrutą Varšuva – Kaunas – Ryga – Talinas.
Kauno miesto tarybos frakcijos kviečiamos šią rezoliuciją pasirašyti pirmadienį, miesto tarybos posėdžio metu.
トManome, jog miesto taryba neturėtų likti nuošalyje, kai Seime ir Vyriausybėje sprendžiamas トRail Baltica” įgyvendinimas. Kviečiame visus Kauno tarybos narius suformuoti bendrą poziciją”, – teigia トVieningo Kauno” frakcijos seniūnas Povilas Mačiulis.
トJau kokį dešimtmetį net iš Briuselio žiūrint viems aišku, kad トRail Baltica” vėžė turi eiti per Kauną. Keista, kad nesuvokiama, kad tokios nepagrįstos iniciatyvos keisti geležinkelio linijos kryptį prailgins ir apsunkins projekto įgyvendinimą. Toks trypčiojimas kenkia ne tik Kaunui, bet ir visai Lietuvai” – teigia Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Simonas Kairys.
 
Daugiau informacijos:
Povilas Mačiulis, Frakcijos トVieningas Kaunas” seniūnas, 
+37067449887, povilas.maciulis@gmail.com
Simonas Kairys, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas
+37068689005, kairys.simonas@gmail.com