Medicinos bankas verslui transporto lizingo paslaugą pradėjo teikti internetu

Medicinos bankas verslui transporto lizingo paslaugą pradėjo teikti internetu

Finansinius sprendimus smulkaus, vidutinio verslo ir žemės ūkio atstovams bei privatiems asmenims teikiantis Medicinos bankas transporto išperkamosios nuomos (lizingo) paslaugą verslui perkėlė į internetą. Banko atstovų teigimu, tikimasi, jog paslaugos modernizavimas ir paraiškos pateikimo supaprastinimas padės padidinti sudaromų lizingo sutarčių portfelį.

Medicinos banko autolizingo paslauga smulkiajam ir vidutiniam verslui internetu pradėta teikti 2018 m. gruodžio mėn.

„Šalies lizingo portfelis su nedideliu stabtelėjimu 2014 metais auga nuo 2012 metų. Lietuvos bankų asociacijos duomenimis, pernai šalies lizingo portfelio vertė siekė 2,454 mlrd. eurų. Neabejotinai viena dinamiškiausių sričių, kuriai naudojama išperkamoji nuoma, yra transporto priemonių įsigijimas ir mes sieksime užimti dalį šios rinkos“, – sako Medicinos banko administracijos vadovė Dalia Klišauskienė.

Pastaruoju metu savo verslą stiprina ir turimus autoparkus plečia logistikos įmonės, lengvuosius automobilius darbo reikmėms įsigyja įvairios šalies bendrovės. Lizingas leidžia neįšaldyti transporto priemonių pirkimui reikalingų lėšų, o transporto priemone pradėti naudotis sumokėjus vos dalį jos vertės.

Medicinos bankas paslaugą perkelti į internetą apsisprendė pirmiausia įvertinęs klientų laiko sąnaudas bei optimizavęs vidinius išteklius.

„Negalime ignoruoti to, kad didelė dalis gyvenimo ir verslo persikėlė į internetą, o konkurencinis spaudimas paslaugų teikėjams atitinkamai išaugo ir didėja toliau. Atsižvelgdami į tai iki minimumo sumažinome automobilio lizingo sutarčiai sudaryti būtinų dokumentų kiekį. Nuo šiol norint sudaryti lizingo sutartį, pakanka žinoti tik įmonės rekvizitus bei bazinę informaciją apie automobilį. Iš esmės norime suteikti tokią vartotojo patirtį, kuri leistų sprendimą priimti bei sutartį pasirašyti per 1 darbo dieną. Esame tikri, kad greitis ir lankstumas padės sparčiau auginti rinkos dalį lizingo segmente“, – sako Medicinos banko administracijos vadovė D. Klišauskienė.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>