LVSO šventinių renginių maratonas: nuo “Metallicos” iki J.Strausso
Kongresų rūmuose įvairiausių žanrų muzikos gerbėjai šurmuliuos visą savaitę nuo antros Kalėdų dienos iki pat Naujųjų metų sutikimo vakaro. Gruodžio 28 d. čia bus galima paklausyti Povilo Meškėlos, Jeronimo Miliaus ir Česlovo Gabalio jausmingai atliekamų roko baladžių pritariant LVSO, gruodžio 29-ąją šventinę nuotaiką palaikys austrų klasiko Johanno Strausso valsai ir polkos, o gruodžio 30-ąją galima bus tirpti iš malonumo klausantis legendinės britų grupės トQueen” melodijų, atliekamų žinomų instrumentalistų, Kauno valstybinio choro ir LVSO.
Koncerto トRoko baladės 2″ scenoje gruodžio 28-osios vakarą susitiks bene balsingiausieji Lietuvos rokeriai: Povilas Meškėla, Jeronimas Milius ir  Česlovas Gabalis, o jiems akompanuos ambicingų projektų nevengiantis Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus.
Tą vakarą Kongresų rūmuose skambės ne visiems įprastas klasikinės muzikos repertuaras, o roko klasika: トMetallica”, Ozzy Osbourne’as, トQueen”,  Bryanas Adamsas, トDeep Purple” ir kt. Šių grupių kūriniai pritariant novatoriškajam LVSO suskambės keliskart galingiau, neabejoja vienas koncerto dalyvių P.Meškėla.
 トKoncertuojant su orkestru yra svarbiausia, kad jo neužgožtų elektriniai muzikos instrumentai. Gitaros džeržgėjimas neturi užgožti obojaus solo partijos, privalo girdėtis visi instrumentai – nuo fleitos iki trečiojo smuiko. Ir jeigu visa tai yra įgyvendinama, reiškia muzika suskambėjo, koncertas pavyko”, – sako žinomas dainininkas.
Koncerte P.Meškėla vienas atliks savo mėgstamo atlikėjo Ozzy Osbourne’o baladę トMama I’m Coming Home”, taip pat トForeigner” トI Want To Know What Love Is”, トTears for Fears” トShout”, トQueen” トIt’s  A Kind Of Magic”. トPasakysiu trumpai: koncerte skambės tai, kas yra tikra, gražu ir galinga”, – reziumuoja dainininkas.
Buvęs P.Meškėlos mokinys J.Milius dainuos トScorpions” トStill Loving You, トKansas” トDust  In The Wind”, トDeep Purple トMistread”. P.Meškėlos kolegai ir bičiuliui Č.Gabaliui patikėta atlikti kanadiečių dainininko B.Adamso kūrinius. Jie bene labiausiai tinka jo balsui – juk ne veltui atlikėjas vadinamas lietuviškuoju B.Adamsu.
Gruodžio 29-ąją Kongresų rūmuose susirinkę žiūrovai bent jau mintyse suksis ant parketo skambant nemirtingų J.Strausso valso ir polkų melodijoms. Didžiuoju valsų karaliumi praminto J. Štrauso kūrinių lengva klausytis, jie labai melodingi, tačiau kartu ir sudėtingi. Čia gausu įvairių tempų ir kontrastingos dinamikos su kulminacijomis ir atoslūgiais, jie sudaryti iš skirtingų dalių ir melodijų. Tačiau svarbiausia, kad J.Strausso muzika ypač tinka šventinei nuotaikai sukurti. Jeigu Kalėdų dvasia vėluos ateiti į Jūsų namus, ją tikrai sutiksite šokančią Kongresų rūmuose skambant J.Straussui.  
Gruodžio 30-ąją Kongresų rūmus okupuos legendinės britų grupės トQueen” gerbėjai. トThe Queen Symphony”  tai  ne koncertas, o vientisas teatrališkas kūrinys, jungiantis roko ir simfoninę muziką. Jį parašęs britų kompozitorius Tolga Kashif muzikiniam audiniui panaudojo garsiausias grupės dainas: トWe Are The Champions” トWe Will Rock You”, トThe Show Must Go On”, トLove Of My Life”, トWho Wants To Live Forever” ir kt.  Šiandien トThe Queen Symphony” atliekama visame pasaulyje, jos įrašas iki šiol – vienas populiariausių Europos, JAV, Azijos klasikinės muzikos sąrašuose.
トThe Queen Symphony” atliks smuikininkė Saulė Rinkevičiūtė, pianistė Rūta Rinkevičiūtė, violončelininkė Vita Šiugždinienė, Kauno valstybinis choras (vadovaujamas Petro Bingelio) ir maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamas LVSO.