Lietuvos rusų dramos teatras
 
68-asis sezonas, 2014 m.
SAUSIO mėnesio repertuaras
 
 
 
 
 
                 SPEKTAKLIAI VAIKAMS
3 d.
penktadienis              18:30       Marius Macevičius
PRAKEIKTA MEILĖ
(su lietuviškais titrais; N-18)
Rež. Agnius Jankevičius           4 d.
šeštadienis                 11:00       Šventė vaikams
RUSIŠKA EGLUTĖ
Rež. Kalėdų Senelis
4 d.
šeštadienis                 18:30       Jean Jacques Bricaire, Maurice Lasaygues
DIDYSIS ZEBRAS
Rež. Aleksej Girba (Rusija)      5 d.
sekmadienis              12:00       Sofija Prokofjeva,
Genrich Sapgir
BATUOTAS KATINAS
Rež. Jurij Popov
 
RODOMAS PASKUTINĮ KARTĄ!
5 d.
sekmadienis              18:30       Eric-Emmanuel Schmitt
DVIEJŲ PASAULIŲ VIEŠBUTIS
Rež. Sigitas Račkys  12 d.
sekmadienis              12:00       Jurij Ščiuckij
MOROZKO
Rež. Jurij Ščiuckij
9 d.
ketvirtadienis            18:30       Aleksandr Puškin
EUGENIJUS ONEGINAS
Rež. Jonas Vaitkus
PREMJERA!            15 d.
trečiadienis               17:00       Lėlių spektaklis Giannio Rodario pasakų motyvais
LEDŲ RŪMAI
(4-9 m. vaikams)
Rež. Margarita Sasim
 
VIENINTELĮ KARTĄ RODOMAS LRDT!
10 d.
penktadienis              18:30       Leon Agulianskij
ŽVIRBLIO LIZDAS
Rež. Vladimir Serov 19 d.
sekmadienis              12:00       Hans Christian Andersen
UNDINĖLĖ
(vaikams nuo 7-erių m.)
Rež. Jurij Ščiuckij
11 d.
šeštadienis                 18:30       Valerij Mucharjamov
AČIŪ, MARGO!
Rež. Jurij Ščiuckij    25 d.
šeštadienis                 11:00
13:00       Zinken Hopp
STEBUKLINGOJI KREIDELĖ (lietuvių kalba; tik 6-12 m. vaikams)
Rež. Olga Lapina
12 d.
sekmadienis              18:30       Jean Marie Chevret
SVEIKI, EMIGRANTAI! (SQUAT)
Rež. Michel Poli (Prancūzija)  26 d.
sekmadienis              12:00       Jevgenij Švarc
SNIEGO KARALIENĖ
Rež. Andrej Ščiuckij
16 d.
ketvirtadienis            18:30       Aleksandr Puškin
EUGENIJUS ONEGINAS
Rež. Jonas Vaitkus
PREMJERA!           
 
 
 
 
 
 
 
 
*17 d.
penktadienis              19:00       Kalėdinio festivalio koncertas
RUSŲ LIAUDIES ROMANSAI               
18 d.
šeštadienis                 18:30       Lev Tolstoj
ANA KARENINA
Rež. Eduard Mitnickij (Ukraina)              
19 d.
sekmadienis              18:30       Anna Krogerus
IŠ MEILĖS MAN
Rež. Agnė Dilytė     
23 d.
ketvirtadienis            18:30       Ivan Vyrypajev
ILIUZIJOS
Rež. Oleg Kovrikov
24 d.
penktadienis              18:30       Aleksandr Gribojedov
VARGAS DĖL PROTO
(su lietuviškais titrais)
Rež. Jonas Vaitkus
25 d.
šeštadienis                 18:30       Anna Jablonskaja
STABMELDŽIAI
(su lietuviškais titrais; N-18)
Rež. Jonas Vaitkus
26 d.
sekmadienis              18:30       Jordi Galceran Ferrer
GRONHOLMO METODAS
(su lietuviškais titrais; N-18)
Rež. Agnius Jankevičius
31 d.
penktadienis              18:30       Bendras Všį „Džiazo spalvos” ir LRDT projektas
Saulius Šaltenis
LITUANICA
Rež. Jurij Popov
 
* Renginiai, kuriuos organizuoja ne Lietuvos rusų dramos teatras