Lietuvą ir Izraelį sujungs tiesioginiai skrydžiai, kurie orientuoti į verslo segmentą

Lietuvą ir Izraelį sujungs tiesioginiai skrydžiai, kurie orientuoti į verslo segmentą

Baigdamas vizitą premjeras Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio Ministru Pirmininku Benjaminu Netanyahu ir aptarė abiem valstybėm svarbius klausimus.

„Labai vertiname draugiškus ryšius tarp abiejų valstybių. Lietuva yra Izraelio draugas ir balsas tiek ES, tiek tarptautinėse organizacijose. Jau daugelį metų puoselėjamas tarpusavio supratimas, plėtojami ekonominiai, moksliniai ir kultūriniai ryšiai, ypatingai vertiname Izraelio pastangas stiprinti taiką ir saugumą kovojant su terorizmu“,- sakė premjeras.

Susitikimo metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas ekonominių santykių raidai. Akcentuota, jog  Lietuva pasirengusi toliau gerinti reguliacinę aplinką, kad Izraelio verslo bendrovės galėtų kuo greičiau įsikurti. Pabrėžta, jog itin svarbus būtų Izraelio komercinių bankų susidomėjimas Lietuvos  bankininkystės sektoriumi. Taip pat kalbėta apie glaudesnį startuolių bendradarbiavimą, Lietuva galėtų sudaryti itin palankias sąlygas Izraelio startuolio įsikūrimui. Didelis potencialas regimas plėtojant bendradarbiavimą gyvybės mokslų, lazerių srityje.

Sutarta, jog Lietuvą ir Izraelį sujungs tiesioginiai kasdieniai skrydžiai, kurie bus orientuoti į verslo segmentą. Tikimasi, jog didelį impulsą ekonominių santykių plėtrai suteiks artimiausiu metu į Lietuvą atvykstanti Izraelio verslo misija.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>