Lauko durys, kaip išsirinkti

Kaip išsirinkti lauko duris?

Turbūt kiekvienas pamatę namus, pirmiausiai atkreiptumėte dėmesį į lauko duris. Todėl taip ir yra svarbu išsirinkti lauko duris, kurios patiks jums bei atkreips ir kitų žmonių dėmesį įeinant į jūsų namus, o gal ir tiesiog praeinant. Taigi, dabar iškyla klausimas, o kaip man išsirinkti lauko duris? Visų pirma, jums reikia išmatuoti lauko durų matmenis, būtent šiuos: durų ilgis, plotis, storis, durų angos bei parinkti tinkamas statmenas. Kai turite visus matmenis jums belieka ieškoti kur įsigyti lauko duris, o čia mes jums turime puikų pasiūlymą, nes https://duryspigiau.lt/lauko-durys/ parduoda lauko duris maža kaina, o ir jų kokybė yra tikrai aukštos klasės. Taigi, įsigydami lauko duris šioje parduotuvėje jūs iškart sutaupysite ir įsigysite kokybišką prekę. 

Kokias lauko duris rinktis?

Dažnai ieškodami savo namams lauko durų, patys nežinome kokių būtent durų mes norime. Štai duryspigiau.lt jums gali pasiūlyti labai platų lauko durų pasirinkimą, mažos kainos ir gera kokybė, ko daugiau norėti? Kretingoje bei Gargžduose lauko duris gausite greičiau. O kokį lauko durų tipą geriausia rinktis? Yra keletas pačių populiariausių lauko durų tipų – tai tokios būtų: medinės lauko durys bei šarvuotos lauko durys, šie du tipai yra patys populiariausi Lietuvoje bei mūsų svetainėje. Galime aptarti šių lauko durų tipų pliusus bei minusus. Medinės lauko durys išsiskiria tuo, kad jos gali būti labai universalios, jas nesunku pritaikyti prie įvairių namų dizainų,o norint perdažyt savo lauko duris nauja spalva – tai galite atlikti nesunkiai, kadangi medinės durys yra lengvai nudažomos. Verta paminėti ir tai, jog turint medines lauko duris joms skirti reikia daug laiko, nes per laiką jos gali deformuotis bei pradėti pūti, todėl jas reikia prižiūrėti. Taip pat medinių minusas yra tai, jog jos yra gerokai brangesnės, todėl norint įsigyti šias lauko duris Jums tektų pakloti nemenką sumelę pinigų. Šarvuotos lauko durys – jas renkasi tie, kas nori saugumo savo namuose. Šarvuotos durys yra labai patvarios ir saugios, dažnai žmonės jas renkasi dėl saugumo. Jei ir jums labiausiai rūpi namų saugumas, tuomet šarvuotos lauko durys yra skirtos jums. Jei medinės lauko durys yra brangios – tai šarvuotos lauko durys atvirkščiai, jos yra pigesnės už medines lauko duris, todėl tai yra dar vienas jų pliusas. 

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>