Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjai laukiami muzikos ir meno renginiuose

Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjai laukiami muzikos ir meno renginiuose

 

 

Prasmingai paminėtas istorinis įvykis – Sausio 13-osios Laisvės gynimo 28-osios metinės, pagerbti Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjai, prisimintos ir apgailėtos sudėtos aukos už Nepriklausomybę ir tautos gerovę.

Tačiau Sausio 13-osios žaizdos dar neužgijo. Labai svarbus dėmesys ir parama Nepriklausomybės aušroje kovojusiems, nukentėjusioms, jų šeimoms nuolat. O socialinė ir kultūrinė nusipelniusių šaliai ir tautai žmonių globa – kasdienis darbas.

Lietuvos muzikų rėmimo fondas, siekdamas prisidėti prie sunkius išgyvenimus ir netektis patyrusių žmonių dvasinės atgaivos ir atsiliepdamas į išsakomą pageidavimą – prisiminti juos ne tik minint Valstybines šventes, parengė ir jau tryliktus metus vykdo kultūrinę programą Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjams ir jų šeimoms.

Per Fondo partnerius – Sausio 13-ąją nukentėjusiųjų draugijas, bendrijas, brolijas ir kitas organizacijas kasmet paskleidžiami kvietimai į Fondo rengiamus: koncertus, sakralinės muzikos valandas, poezijos ir kūrybos vakarus.

Sausio 13-osios išvakarėse tokie kvietimai buvo išplatinti ir į 2019-ųjų metų Fondo renginius.

Maloniai kviečiame Laisvės ir Nepriklausomybės gynėjus ir jų šeimos narius atvykti ir taurios klasikinės muzikos aplinkoje pajusti dvasinę atgaivą ir gyvenimo pilnatvę.

Negavusius kvietimų, prašytume kreiptis į Lietuvos muzikų rėmimo fondą.

 

 

Lietuvos muzikų rėmimo fondo informacija

2019 m. sausio 14 d.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>