Klaipėdos jungtinis demokratinis judėjimas
Nepartinio demokratinio judėjimo Klaipėdos skyrius
Nevyriausybinių organizacijų asociacija ,,Klaipėdos piliečiaiヤ
Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacija Klaipėdos atstovybė

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTEI D. GRYBAUSKAITEI
LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO PIRMININKEI L. GRAUŽINIENEI
LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS PREMJERUI A. BUTKEVIČIUI
Dėl generalimio komisaro Sauliaus Skvernelio atsistatydinimo
2013-12-18
2013-12-02 internetiniame laikraštyje   Alfa.lt  buvo atspausdintas straipsnis  apie  teismo posėdį pavadinimu トSkandalingas Račkausko liudijimas: byla dėl galimų Kedžio žudynių – Skvernelio bandymas susidoroti su aukštais pareigūnais”. Šiame straipsnyje aprašomas buvusio generalinio komisaro pavaduotojo V. Račkausko liudijimas: トViso šito tyrimo, baudžiamosios bylos pagrindinis taikinys buvau aš. Man labai apmaudu, kad šie keturi vyrai teisiami kartu su manimi, nes tikslas atleisti mane iš pareigų ir sukompromituoti, buvo pasiektas, jo siekė naujai paskirtas generalinis komisaras Saulius Skvernelis”.
           Kaip mozaiką dėliojame  pranešimus iš teismo salių, žuvusių giminaičių teiginius  ir ieškome  logiško pagrindimo įvykdytiems nusikaltimams. 
Anot buvusio generalinio komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko jį kompromituoti ėmėsi dabartinis generalinis komisaras Saulius Skvernelis už H. Daktaro suėmimą ir stambaus narkotikų krovinio sulaikymą. Sulaikyto kokaino vertė 300 milijonų litų. Logika teigia, kad siunčiant pusę tonos narkotikų yra reikalingas stogas. Kas Lietuvoje tapo narkobiznio ,,stoguヤ?  Pritariame pedofilijos bylą komentuojančiai  J. Furmanavičiaus seseriai  Sigitai, Lietuvos ryto TV laidoje “Lietuva tiesiogiaiヤ, jog planas buvo ruošiamas plačiai su konsultantais ir padėjėjais.  Manome, kad konsultantus ir padėjėjus išlaikyti  buvo reikalingi  didžiuliai pinigai. O kas Lietuvoje yra  didelių pinigų šeimininkai? Narkobiznieriai.  Todėl neatsitiktinai į pedofilijos bylą buvo  įtrauktas policijos generalinio komisaro padėjėjas V. Račkauskas, padaręs kriminaliniam pasauliui didelį finansinį nuostolį. 
J. Furmanavičiaus sesuo Lietuvos ryto TV laidoje “Lietuva tiesiogiaiヤ teigė,  kad Prezidentūroje, kuomet brolis buvo pakeltas  pareigose,  nusistebėta, jog iš 111 bylų tik  2 grąžintos pakartotiniam nagrinėjimui. Šis sesers teiginys  sako, kad J. Furmanavičius nebuvo brokdarys. Tokie teisėjai – rakštis nusikaltėliams. Logiška manyti, kad kriminalinis pasaulis teisėją siekė  sukompromituoti. Kas gali paneigti, kad tie konsultantai ir padėjėjai nusprendė Neringai Venckienei pametėti  J. Furmanavičiaus telefonų numerius ir t.t. O kad nebūtų atskleista tiesa, nes Neringos Venckienės aplinka  būtų ,,prisikasusiヤ  iki plačiai sudarytos konsultantų ir padejėjų grupės, J. Furmanavičius skubiai buvo pašalintas. 
Kas gali paneigti, kad nusikalteliai, narkobiznieriai, kurie šalina jiems neįtikusius policijos vadus, kaip antai V. Račkauską,  į pedofilijos bylą įvėlė J. Furmanavičių su vieniteliu tikslu- pagąsdinti visą teisėjų luomą, t.y. parodyti kaip keršijama tiems, kurie nedirba taip kaip reikia kriminaliniam pasauliui.
Po buvusio generalinio komisaro pavaduotojo V.Račkausko liudijimo, kad jam kriminalinis pasaulis  keršija už 2010 metais  sulaikytą pusės tonos kokaino krovinį, kurio vertė 300 mln. litų.  Kodėl Prezidentūra, Seimas, prokuratūra, policija  visuomenės nuraminimui, neinicijavo patikrinimo, įrodančio,  kad policijos generalinis komisaras nėra kriminalinio pasaulio statytinis? Kodėl nepaskelbė Tautai visko kas susiję su tokia didele narkotikų siunta?  Kodėl  nenuramino Tautos, jog kriminalinis pasaulis nevaldo Lietuvos teisėtvarkos? 
Manome, kad tyla, kuri vyrauja po V. Račkausko liudijimo rodo apie tai, kad būtent valstybinėse  įstaigose reikia ieškoti tos  nusikalstamos, plačios konsultantų ir padėjėjų  grupės steigėjų. Kas gali paneigti plintantį visuomenėje spėjimą, jog po tokių absurdiškų, pritemtų teisminių bylų,  valdžios  viršūnės, partijos  yra  finansuojamos narkotikų, pedofilijos ir panašaus ,,verslo” pinigais? 
Matydami didžiulį visuomenės nepasitikėjimą tiek valdžia, tiek teisėtvarka esame įsitikinę, kad buvęs generalinio komisaro pavaduotojas V.Račkauskas nemeluoja, jog jam keršijama už tai, kad pastojo kelią didžiulei  narkotikų siuntai.
Dar keletas pastebėjimų ta pačia tema.
Drąsiaus Kedžio draugas Ivanauskas teisme liudijo, kad apie teisėją J. Furmanavičių su Kedžiu nesikalbėjo. Tai dar vienas patvirtinimas, kad teisėją J. Furmanavičių įvėlė į pedofilijos skandalą kriminalinio pasaulio užsakymu sudaryta plačioji konsultantų ir padėjėjų grupė. Todėl su tokia didele neapykanta ir buvo paleistos devynios kulkos į J. Furmanavičių. Manome, kad apkaltinus N.Venckienę teisėjo J.Furmanavičiaus mirtimi, nužudžius visus liudininkus, taip kriminalinis pasaulis atsikratė pavojingu teisėju ir užsitikrino ramybę tolesniame narkotikų kontrabandos biznyje.
Jei policijos komisaro pavaduotojas, sulaikęs didžiulę narkotikų siuntą yra tampomas po teismus, tai galima daryti išvadą, kad Lietuvoje nusikaltimų užsakovai ir vykdytojai nekalti, o neparankūs žmonės yra daromi kaltais  arba žudomi. 
   
Manome, kad dabartinis policijos generalinis komisaras S.Skvernelis blogai atlieka savo pareigas, galimai yra įtakojamas, todėl prašome remiantis generalinio komisaro pavaduotojo V. Račkausko liudijimu ir kitais faktais, atstatydinti S. Skvernelį iš einamų pareigų. 
 
Klaipėdos jungtinio demokratinio judėjimo
pirmininkas          Vitas Žilis
          klaipedos.jdj@yandex.ru
Nepartinio demokratinio judėjimo Klaipėdos sk.
 pirmininkė          Virginija Jurgilevičienė
                       virginija.jurgileviciene@gmail.com
NVO asociacijos  ,, Klaipėdos piliečiai”
  pirmininkė          Renolda Senavaitienė
          senavaitiene@yahoo.com
Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos Klaipėdos atstovybes
 pirmininkė          Inga Žinienė
                                                                                                                                 zinienelabas@ yahoo.com