Ar seksas pastaruoju metu jūsų santykiuose tapo retenybe? Su savo antrąja puse mylitės vis rečiau ir seksas jau seniai yra tapęs labai nekokybišku? Manote, kad dėl to yra kalta jūsų antroji pusė, kuri nenori įgyvendinti jūsų seksualinių fantazijų ir yra tapusi apatiška jums ir apskritai – seksui? Kaip bebūtų, jokiu būdu nereikėtų pulti kaltinti savo antrosios pusės. Įprastai dėl tokių asmeninių santykių problemų būna kaltos abi pusės – daugiau ar mažiau. Dėl šios priežasties jūs turite tokias problemas spręsti kartu, siekdami nustatyti pagrindinius sąlyčio taškus ir išsiaiškinti tai, kas yra svarbiausia. Žinoma, kai kurioms poroms, kurios susiduria su tokiomis problemomis, kalbėti apie savo seksualinį gyvenimą pradžioje būna pakankamai sudėtinga. Net ir kartu daugybę metų gyvenantys žmonės tai darydami jaučiasi labai droviai ir nejaukiai, lyg darytų kažkas, kas yra draudžiama ir gėdinga. Tačiau kalbėti apie seksą su savo antrąja puse nėra blogai – tiesą sakant, tai daryti tiesiog būtina ir privalu, jei jūs norite, kad jūsų asmeniniai santykiai būtų tvirti ir stabilūs, o seksualinio gyvenimo kokybė labai aukšta ir pilnavertė.

Tuo tarpu, jei manote, kad kalbėjimo nepakaks ir jums reikėtų į savo seksualinį gyvenimą įnešti kažko naujo, nepamirškite, kad galite pasitelkti ir įvairius sekso žaisliukus (http://mostlysoup.wordpress.com/), kurių yra daugybė. Ir tai taip pat nėra retas sprendimas. Daugybė žmonių šiomis dienomis be sekso žaisliukų negali įsivaizduoti nei vieno lytinio akto, o tai reiškia, kad tokios papildomos pagalbinės priemonės padeda paįvairinti žmonių seksualinį gyvenimą, suteikiant jam ryškesnių spalvų ir paverčiant jį kur kas kokybiškesniu bei malonesniu.

Taip pat atminkite, kad kai kuriais atvejais gali praversti ir bent vienas vizitas pas profesionalų seksologą. Taip, galbūt iš pirmo žvilgsnio toks sprendimas jums gali pasirodyti labai neįprastas – juk nei vienas nenorime apie savo intymaus gyvenimo problemas kalbėti su nepažįstamais žmonėmis. Tačiau seksologo pateikiami objektyvūs ir profesionalūs patarimai bei įžvalgos gali tapti puikia priemone, pagerinančia judviejų seksualinį gyvenimą.