Išaugus prekybos biokuru apimtims “Baltpool” didina įstatinį kapitalą

Biokuro birža トBaltpool” didina savo įstatinį kapitalą 160 tūkst. litų. Nuo šiol jis siekia 634 tūkst. litų. Sprendimą lėmė išaugusios prekybos biržoje apimtys – didesnis įstatinis kapitalas padidins bendrovės finansinį patikimumą ir biržos dalyvių pasitikėjimą.
Kapitalas buvo padidintas bendrovės akcininkų lėšomis. Pakeitimas トRegistrų centre” buvo įregistruotas ketvirtadienį, gruodžio 19 dieną.
トŠiemet atnaujinta prekybos sistema atitiko biokuro pirkėjų ir pardavėjų poreikius, todėl prekyba vyksta vis aktyviau ir sandorių apimtys auga. Vieno iš lapkričio aukcionų rekordinė apyvarta buvo net 1,85 mln. litų. Didinamas kapitalas siunčia žinią biržos dalyviams, kad prekybos sistemos finansiniai pajėgumai ir patikimumas atitinka išaugusias prekybos apimtis”, – sakė Laura Žalaitė, energijos išteklių biržos トBaltpool” generalinė direktorė.
Paskutinį kartą トBaltpool” kapitalas 156,6 tūkst. litų buvo didinamas 2011 m. pavasarį.
トBaltpool” biokuro biržoje šiuo metu jau veikia 43 biokuro rinkos bendrovės. Lapkritį  トBaltpool” įvyko 13 sandorių, kurių bendra suma siekė 2,264 mln. litų. Spalio apyvarta buvo 384 tūkst. litų.
Šių metų rugpjūčio pradžioje biokuro biržoje prasidėjo aukcionai, vykstantys pagal atnaujintą, konkurenciją skatinantį ir rinkos dalyvių poreikius atitinkantį prekybos modelį.
Daugiau informacijos:
Laura Žalaitė
Energijos išteklių biržos トBaltpool” generalinė direktorė
Tel. 8 5 278 2717; el. paštas: laura.zalaite@baltpool.lt