Įrengiamos naujos vaikų žaidimų aikštelės

Įrengiamos naujos vaikų žaidimų aikštelės

Nors viskas dabar užklota sniegu, tačiau nespėsime apsidairyti ir ateis pavasaris, pakviesiantis vaikus laukan. Ar Klaipėdos rajone yra pakankamai vaikų žaidimų aikštelių?

Pasak Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Rūtos Cirtautaitės, vaikų žaidimų aikštelių įrengimui yra skiriama nemažai dėmesio: „Klaipėdos rajone jau porą metų įrengiamas naujos, higienos normas atitinkančios, sertifikuotos vaikų žaidimų aikštelės.  2017–2018 metais Klaipėdos rajone UAB „KSIL pasaulis“ įrengė 8 vaikų žaidimo aikšteles, kurios kainavo 110 tūkst. eurų iš Savivaldybės biudžeto. Trys žaidimų aikštelės buvo įrengtos Gargždų mieste: prie Vasario 16-osios ir Žalgirio gatvių sankryžos, prie vaikų darželio „Ąžuoliukas“ ir Melioratorių gatvėje. Dar 5 žaidimų aikštelės buvo įrengtos Priekulėje – Naujosios ir Amatų gatvių sankryžoje, Vėžaičiuose – Gargždų ir Mokyklos gatvių sankryžoje, Plikiuose – Mokyklos g. 4 ir Slengiuose – Saulės g. 1. 2018 m. rugsėjo mėnesio pradžioje buvo pasirašytos sutartys dėl dar 6 vaikų žaidimų aikštelių įrengimų. 2019 m. UAB „Traida“ už daugiau nei 43,6 tūkst. eurų baigs įrengti 5 aikšteles: Mokyklos gatvėje Judrėnuose, Anužio gatvėje Žadeikiuose, Agluonėnų sode, I. Simonaitytės gatvėje Ketvergiuose, Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus kieme. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro kieme esančią vaikų žaidimų aikštelę remontuoja ir naujais įrenginiais pildo UAB „Ežerėlio vaivorykštė“ už 6950 eurų iš Savivaldybės biudžeto“.

Ernesta Badalova

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>