GERUMO NIEKADA NEBŪNA PER DAUG

  
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupė
 Adresas:Aušros al. 19,
LT-76299 Šiauliai
Lietuva Tel. (8 41) 397 652, mob. (8 698) 27505
el. p. siauliuvpk@policija.lt
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonas – (8 41) 397 397
2013-12-19

 Policijos pareigūnai, nuolat būdami nelaimių epicentre ir suvokdami operatyvios pagalbos  žmogui svarbą, kasmet rengia kraujo donorystės akciją ir savo krauju pasidalina su tais, kurie kartais balansuoja ant gyvybės ir mirties slenksčio. Šįkart akcija sutapo su prieškalėdiniu laikotarpiu, kuriuo įprasta dalintis su visais tuo, kuo esame turtingi. Policijos pareigūnai nusprendė pasidalinti savo sveikata.
Gruodžio 19 dieną Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aktų salėje rinkosi darbuotojai, nusprendę besibaigiančius metus apvainikuoti geru darbu – neatlygintinai padovanoti kraujo tiems, kam jis yra reikalingiausias. Per tris akcijos valandas medicinos darbuotojos priėmė 30 savanorių,  apsisprendusių duoti kraujo. Vieni jų  atėjo pirmą kartą, kiti ateina nuolat, kai tik tokia akcija rengiama. Kai kurie jų pasakojo, kad jau seniau norėjo paaukoti kraujo, bet vis nesiryždavo, kiti teigė, kad taip elgtis juos skatina kitų  rūpestingų žmonių pavyzdys. Štai Informatikos ir ryšių skyriaus specialistės Dianos Rapalienės nuomone, kraujo donorystė – tai kiekvieno apsisprendimas, bet būtų labai gražu, jei kiekvienas bent kartą gyvenime nepagailėtume ir paaukotume savo kraujo sunkiai sergančiajam. Kriminalinės policijos  pareigūnė Giedrė Petkevičienė džiaugėsi, kad po tokios akcijos labai gerai jaučiasi morališkai.
Šiaulių kraujo centro darbuotojos konstatavo, kad akcijos metu paaukota per dešimt litrų kraujo, kuris bus panaudotas kraujo komponentams (eritrocitams, trombocitams, šviežiai užšaldytai plazmai) gaminti. Jų reikia ligoniams po sunkių chirurginių operacijų, gimdyvėms, nudegusiems, sužeistiems ir įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms.
Šiaulių kraujo centro darbuotojai, įteikdami simbolines dovanėles, nuoširdžiai dėkojo komisariato kolektyvui už donorystės rėmimą, prieškalėdinės akcijos organizavimą ir pagalbą sergantiesiems.
 Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė