Dėl “Pieno žvaigždžių” produkcijos importo į Rusiją draudimo atšaukimo
Pranešimas spaudai
 

2013 m. gruodžio 31 d.

Bendrovės vadovybės komentaras dėl Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos トRospotrebnadzor” sprendimo atšaukti pieno perdirbimo bendrovės トPieno žvaigždės”  produkcijos importo draudimą.
Džiaugiamės naujiena dėl mūsų bendrovės produkcijos eksporto į Rusiją atnaujinimo – kaimyninės šalies rinka mūsų bendrovei yra labai svarbi.
Esame labai dėkingi Lietuvos Vyriausybei už konstruktyvų bendradarbiavimą su Rusijos tarnybos atstovais dėl pieno produktų importo į Rusiją draudimo atšaukimo. Dėkojame už didelį indėlį šiame procese Premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjui Antanui Vinkui ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriui Jonui Miliui.
トPieno žvaigždės” produkcijos eksportą į Rusiją atnaujins kaip įmanoma greičiau. Tikimės, kad Rusijos rinka artimiausiu metu atsivers ir kitiems Lietuvos  gamintojams.

Apie AB トPieno žvaigždės”. トPieno žvaigždės” yra viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Baltijos šalyse. トPieno žvaigždžių” produkcija (įmonės filialuose gaminama daugiau kaip 500 pavadinimų gaminių) parduodama Lietuvos ir užsienio šalių rinkose, o daugiausia produktų eksportuojama į Europos Sąjungą ir Rusiją.
2012 metų pabaigoje bendrovėje dirbo daugiau kaip 2 tūkst. darbuotojų.