Darbą pradėjo naujoji Kauno apskrities viešosios bibliotekos vadovė 2019 01 29

Darbą pradėjo naujoji Kauno apskrities viešosios bibliotekos vadovė 2019 01 29

Darbą pradėjo naujoji Kauno apskrities viešosios bibliotekos vadovė

2019 01 29

Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius antradienį Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje susitiko su šią savaitę pareigas pradėjusia eiti naująja jos direktore Edita Urbonavičiene.

Kanclerio teigimu, be kitų bibliotekos veiklų, labai svarbu ir tai, kad ji aktyviai prisideda ugdant regiono bibliotekų specialistų kompetencijas, rengiant kaunistiką populiarinančius virtualius produktus, formuojant tvarią Kauno regiono bendruomenę, stiprinant bendradarbiavimo kultūrą, įsitraukimą į bendras veiklas ir tarptautiškumą. L. Ubavičius palinkėjo E. Urbonavičienei sėkmės vadovaujant vienai svarbiausių Kauno regiono kultūros įstaigų.

Kauno apskrities viešosios bibliotekos vadove E. Urbonavičienė tapo gruodžio mėnesį laimėjusi Kultūros ministerijos surengtą konkursą vadovauti šiai bibliotekai. Vilniaus universitete bakalauro ir Vytauto Didžiojo universitete magistro socialinių mokslų komunikacijos srities studijas baigusi E. Urbonavičienė Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje pradėjo dirbti 2008 metais kaip kultūros projektų vadovė, o nuo 2013-ųjų vadovavo šios bibliotekos Strateginės plėtros ir inovacijų centrui.

Kauno apskrities viešosios biblioteka yra didžiausia viešoji biblioteka Lietuvoje, aptarnaujanti šalies ir užsienio gyventojus. Ji yra Kauno ir Marijampolės apskričių savivaldybių viešųjų ir mokyklų bibliotekų veiklos koordinavimo, tyrimų, metodinės pagalbos, bibliotekininkų kvalifikacijos kėlimo, tarpbibliotekinio skolinimo paslaugų, bibliografijos, kraštotyros, informacijos ir skaitmeninimo centras.

Biblioteka yra atvira partnerystei – kartu su akademinėmis institucijomis, visuomeninėmis organizacijomis, verslo įmonėmis ji įgyvendina bendrus projektus. Nemažai naujų bendradarbiavimo ryšių užmezgama ieškant inovatyvių veiklos sprendimų ir plėtojant teikiamas paslaugas.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119596 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>