Baroti galerijoje (Aukštoji g. 12, Klaipėda) atidaroma Mindaugo Juodžio tapybos darbų paroda

Baroti galerijoje (Aukštoji g. 12, Klaipėda) atidaroma Mindaugo Juodžio tapybos darbų paroda

Š.m. sausio 25 dieną  (penktadienį) 18 val.  Baroti  galerijoje (Aukštoji  g. 12, Klaipėda) atidaroma Mindaugo Juodžio tapybos darbų paroda “Iškirptas kadras -CROP2”.

Šis darbų ciklas, tai tarsi odė moteriai ,pripildyta nostalgijos, prisiminimų, emocijų ir tylos. Tai kelionė moters pažinimo link, kuomet autorius trokšta pažinti įvairialypę moters esybę – jautrią, vitališką, mąslią, žaismingą, stiprią ir tuo pačiu – trapią, pasiklydusią apmąstymuose tarp instinktyvaus žinojimo ir išorinių abejonių. Tai moters būsenų portretai, kaip sustabdyti kadrai iš ką tik rodyto kino, kur kiekviena akimirka turi savo priešistorę. Spalvos ir faktūros pagalba autorius atveria sudėtingą ir dualų moters pasaulį, kuriame suvokėjas, kaip transliuojamos emocijos laidininkas, santykyje su kūriniu taip pat tampa kūrinio dalimi. Kvestionuodamas šabloninį moters įvaizdį, autorius iššaukia  dvilypes emocijas –  iš vienos pusės, juntamas artumas, emocijos grynumas ir intymus santykis, tačiau tuo pačiu metu atrodo, jog menininko moteris, tai tik efemeriškai prabėgusio kadro atspindys, kurio nepastovumas intriguoja ieškoti, sekti, gaudyti ir vis dėl to iki galo nepažinti. Tai mistinis sapnų pasaulis, kur tarp senų pageltusių nuotraukų susipina tikrovė ir iliuzija. Tai pasaulis, kur menininko transliuojamų būsenų jausmai tampa itin intensyvūs ir tikroviški, tačiau objektai išlieka neapčiuopiami.

Paroda veiks iki vasario 27 d.

Pagarbiai dėkinga

Andželika Baroti

+37068732886

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>