Aukso medaliai – “Zigmo” silkei ir “Aurum” ledams
 
Pranešimas spaudai
2013 m. gruodžio 20 d.
Kasmet Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamo nacionalinio konkurso トLietuvos metų gaminys – 2013″ ekspertai aukso medalius suteikė dviems UAB トICECO” gaminiams – トAurum” vaniliniam plombyrui ir šalto rūkymo silkių filė aliejuje トZigmas”. Apdovanojimus konkurso nugalėtojams šiandien įteikė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.
トKonkurso ekspertų skirti aukso medaliai mūsų gaminiams – tai didelis ir svarbus įvertinimas. Šiuos produktus jau spėjo pamėgti mūsų pirkėjai, o komisija savo sprendimu oficialiai pripažino, jog jie išsiskiria kokybe, skoniu ir kitomis savybėmis. Šis laimėjimas – tai dar vienas patvirtinimas, jog mūsų sprendimas orientuotis į aukščiausią kokybę visuose gamybos proceso etapuose yra teisingas ir šios krypties ketiname nuosekliai laikytis”, – sakė UAB トICECO” generalinis direktorius Valdemaras Šalauskas.
Nacionaliniam konkursui トLietuvos metų gaminys – 2013″ pateiktus maisto produktus komisija vertino remdamasi ne tik bendraisiais, bet ir specifiniais vertinimo kriterijais: vertino bendrą produkto kokybę, lygino su analogais, taip pat – pagal maistinę ir biologinę vertę, higienines savybes, naujų technologijų, žaliavų ar jų komponentų panaudojimą, technologines savybes, skonį, tautinio kulinarinio paveldo saugojimą ir kt.
トAurum” vanilinis plombyras pagamintas iš pieno (sudėtyje yra ne mažiau kaip 40 proc. pieno), juose nėra augalinės kilmės riebalų, o vaflinius puodelius įmonė šiems ledams kepa pati. トAurum” vanilinio plombyro receptūra – klasikinė, atnaujinta 2013 metų sezonui. Šių ledų eksportuojama į Latviją, Graikiją bei Airiją.
トZigmo” šaltai rūkyta silkių filė aliejuje トICECO” technologų pagaminta 2012 m. pagal prancūzišką receptą, kruopščiai tobulinant ir gryninant produkto skonį. Silkė rūkoma natūraliu būdu. Pirmą kartą šis gaminys pristatytas didžiausioje tarptautinėje žuvų produktų perdirbimo, prekybos ir logistikos parodoje トEuropean Seafood Exhibition” Briuselyje 2012 m. gegužės mėn. Gaminys ypač populiarus Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje bei Estijoje.
Konkursu トLietuvos metų gaminys” siekiama skatinti Lietuvos gamintojus kurti aukštos kokybės produkciją, galinčią konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose, informuoti vartotojus apie galimybę įsigyti patikimą, kokybišką, gamtai draugišką ir visais požiūriais saugų lietuvišką gaminį, skatinti Lietuvos žmones rinktis lietuvišką prekę. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos įmonės ir pateikti tik Lietuvoje pagamintus gaminius, esančius rinkoje ne mažiau kaip pusę metų.
Apie UAB トICECO”
2011 m. bendrovė トICECO” įsigijo Marijampolės žuvų produktų ir ledų gamybos įmonei トKraitenė” (viena iš pirmųjų didžiausių šaldytų produktų gamintojų Lietuvoje), priklausiusį nekilnojamojo ir kilnojamojo turto kompleksą ir tęsia valgomųjų ledų bei žuvies produktų gamybos bei prekybos tradicijas. トICECO” priklauso prekės ženklai トAurum”, トTirpukas”, トZigmas”, ir トJunga”. Daugiau kaip 70 proc. savo produkcijos bendrovė eksportuoja į Europos Sąjungos šalių rinkas ir JAV. Šiuo metu トICECO” priklauso 18 firminių parduotuvių keturiolikoje Lietuvos miestų. Bendrovėje nuolat dirba 430 darbuotojų.
Daugiau informacijos:
UAB トICECO”
Marketingo skyriaus vadovė
Sigita Dabulė
Tel. +370 343 94 208
Mob. +370 650 93 057
Sigita.Dabule@iceco.lt
www.iceco.lt