Anykščių rajono liberalai: „Nuo mero K. Tubio atsiribojome dar neįpusėjus jo kadencijai”

Anykščių rajono liberalai: „Nuo mero K. Tubio atsiribojome dar neįpusėjus jo kadencijai”

Pranešimas žiniasklaidai                                     2019 01 29

Anykščių rajono liberalai: „Nuo mero K. Tubio atsiribojome dar neįpusėjus jo kadencijai”

Pirmadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos sulaikytas Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis niekada nebuvo Liberalų sąjūdžio narys, o patys liberalai bendradarbiavimą su meru nutraukė neįpusėjus kadencijai – 2016 metais gruodžio mėn., ir perėjo dirbti į opoziciją. Šiuose savivaldos rinkimuose K. Tubis antros kadencijos siekia subūręs visuomeninį rinkimų komitetą.

„K. Tubis buvo liberalų kandidatas į merus kaip anykštėnas, anksčiau kartu dirbti nebuvo tekę. Tik jam pradėjus dirbti tapo akivaizdu, kad yra balansuojama ant teisėtų ir neteisėtų sprendimų ribos. Mero pavedimai prasilenkdavo su etika, todėl nusprendėme, kad mums – ne pakeliui. Buvome teisūs ir pirmieji parodėme stuburą atsiribodami, tai vainikuoja šiandienė situacija”, – akcentuoja Anykščių rajono savivaldybės narys Lukas Pakeltis, šiuo metu pats kandidatuojantis į Anykščių rajono mero postą.

Pasak L. Pakelčio, tapęs meru K. Tubys savo komandą valdė diktatoriškai. Pirmą kartą rajono istorijoje iš pareigų tuo metu pasitraukė beveik visa savivaldybės vadovybė: Savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė, jos pavaduotoja ir mero patarėjas, kurie į pareigas buvo paskirti pasiūlius liberalams. V. Veršulytės pasitraukimo istoriją galima rasti „Facebook”.

Bendradarbiavimą su meru liberalai nutraukė dar neįpusėjus jo kadencijai: pamatę menkus K. Tubio skaidrumo standartus, pajutę jo keliamą įtampą, išgirdę bauginimus, grasinimus ir reikalavimą besąlygiškai paklusti bei neprieštarauti jokiems sprendimams.

K. Tubis anksčiau nebuvo užėmęs jokių politinių pareigų, iki politinės karjeros pradžios dirbo teisėsaugoje.

Kontaktai žiniasklaidai

Lukas Pakeltis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio

Anykščių rajono savivaldybės tarybos narys, kandidatas į Anykščių merus

Tel. nr.: +370 685 69574

El. paštas: lukas.pakeltis@gmail.com

Dovilė Mardosienė

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio

Komunikacijos vadovė

Tel. nr.: +370 674 87885

El. paštas: dovile@liberalai.lt

www.liberalai.lt

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>