Antrąją Kalėdų dieną Palangoje duris atvers Žaislų bankas
Kalėdų šviesos miestas Palanga tęsia tradiciją ir mažuosius palangiškius bei svečius kviečia antrąją šv. Kalėdų dieną pasinerti į linksmybės centrinėje kurorto aikštėje, prie Kalėdų eglės. Čia mažųjų ir juos atlydėjusių suaugusiųjų lauks jau tradicija tapęs Žaislų bankas, Kalėdų senelis, piratas Flintas bei nuotaikinga žaidimų programa.
Gruodžio 26 d., 15 val., centrinėje Palangos aikštėje, prie vienintelės šalyje muzikuojančios Kalėdų eglės įsikurs Žaislų bankas, kur mažieji galės atnešti naujus ar savo jau トišaugtus” žaislus. Taip palangiškiai ir kurorto svečiai raginami dalintis gerumu su likimo nuskriaustais bendraamžiais.
Žaislų banke bus priimami visi žaislai, kuriuos mažieji norės padovanoti – tiek atkeliavę tiesiai iš parduotuvės, tiek jau gyvenę vaikų namuose. Čia laukiami tiek pliušinukai, tiek lėlės bei mašinos, įvairūs konstruktoriai ar lavinamieji žaidimai.
 Pasak Vyriausiojo Elfo, jau trečius metus iš eilės kalėdiniu laikotarpiu Palangoje duris atveriantis Žaislų bankas pirmiausia skirtas priminti visiems vaikams, kaip malonu yra daryti gerus darbus, rūpintis kitais bei kaip svarbu visuomet prisiminti tuos, kuriems gyvenime trūksta laimės, šilumos ir dėmesio.
Vaikų suneštas dovanėles elfai perduos savo pagalbininkams – Maisto banko Klaipėdos skyriaus atstovams, tad mažųjų padovanoti žaislai bus išdalinti vaikams, kuriems šiemetinės Kalėdos ne tokios turtingos dovanų.
Centrinėje kurorto aikštėje gruodžio 26-ąją vaikų bei jų tėvų lauks ne tik Žaislų bankas, bet ir nuotaikinga programa su piratu Flintu. Kalėdinę nuotaiką, be abejo, dovanos ir Kalėdų senelis, pakviesdamas visus pasilinksminti prie grojančios Kalėdų eglės. 
Mažųjų smaližių laukia ir dar vienas siurprizas – jau tapo tradicija, kad antrąją Kalėdų dieną kurorto gyventojus ir svečius sveikina Palangos meras Šarūnas Vaitkus su savo šeima, o mero žmona Vilma, kviesdama įsitraukti į šventines linksmybes, visus prie eglės susirinkusius vaikus vaišina pačios iškeptu pyragu.