Alytaus AVPK įvykių suvestinė

Alytaus AVPK įvykių suvestinė

 

 

2019-01-28

Pradėti ikiteisminiai tyrimai

Sausio 28 d. apie 00 val. 40 min. į Alytaus ligoninę dėl dešinės plaštakos antro piršto dalinės amputacijos kreipėsi jaunuolis (g. 1996 m.), kuris medikams paaiškino, kad sausio 27 d. apie 23 val. 30 min. Prienų r., Balbieriškio sen., apžvalgos aikštelėje, susižalojo sprogdindamas petardą. Nukentėjusysis, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

Sausio 28 d. Alytaus r., Talokių k., Plytinės g., išgertuvių metu, tarp neblaivių sutuoktinių kilusio konflikto metu jie smurtavo vienas prieš kitą. Moteriai (g. 1964 m.) ir vyrui (g. 1954 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Jie sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Sausio 28 d. apie 23 val. 30 min. Alytaus r., Venciūnų k., Draugystės g., vyras (g. 1986 m.) smurtavo prieš savo motiną (g. 1959 m.). Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Sausio 28 d. apie 15 val. 40 min. Alytaus r., Pievagalių k., Lakštingalų g., negyvenamos sodybos kluone, rastas vyro (g. 1954 m.) kūnas.

Sausio 26 d. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi moteris (g. 1942 m.), kuri pareigūnams pateikė poletileninį maišelį su viduje esančia galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga, kurį rado Alytuje, Jotvingių g. ant šaligatvio.

Sausio 23 d. apie 00 val. Druskininkuose, Eglės g., kavinėje, kilus žodiniam konfliktui tarp vyro (g. 1968 m.) ir trijų jam nepažįstamų asmenų, vienas iš jų sumušė vyrą. Nukentėjusiajam buvo nustatytas nosies kaulo lūžimas.

Sausio 28 d. apie 19 val. 20 min. Prienuose, F. Martišiaus g., neblaivų (1.35 prom. alkoholio) vyrą (g. 1977 m.) sumušė nepažįstami asmenys. Nukentėjusiajam nustatytas nosies ir kairės rankos nykščio lūžiai, suteikus med. pagalbą išleistas gydytis į namus.

Sausio 28 d. apie 11 val. 16 min. Prienų r., kelyje Kaunas–Prienai–Alytus 34-ame kilometre, automobilis „Toyota Starlet“, vairuojamas vairuotojo (g. 1941 m.), esant slidžiai kelio dangai, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu „Volvo FH 440“, vairuojamu vairuotojo (g. 1988 m.). Per eismo įvykį sužaloti automobilio „Toyota“ vairuotojas, kuris tą pačią dieną apie 12 val. 50 min. pristatytas į Kauno ligoninę mirė, bei kartu važiavusios mergina (g. 1999 m.), kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į Kauno ligoninę ir moteris (g. 1944 m.), kuri po med. apžiūros, gydoma ambulatoriškai.

Pagarbiai,

Eglė Kačinskienė 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

komunikacijos grupės vyresnioji specialistė

Tel. (8 700) 65 614

El. p. egle.kacinskiene@policija.lt

www.policija.lt

www.facebook.com/Lietuvos.policija

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Jotvingių g. 8, LT-62116 Alytus, Lietuva

 

 

Sioje zinuteje ir (ar) jos prieduose pateikiama informacija skirta naudoti istaigos viduje ir jos turinio atskleidimas gali buti ribojamas. Ji yra skirta tik adresatui. Jeigu zinute adresuota ne Jums, Jus neturite teises sios zinutes ar jos priedu kopijuoti, platinti ar kitaip perduoti ju turinio kitiems asmenims, tokiu atveju prasome Jusu nedelsiant pranesti apie tai sios zinutes siuntejui – informuoti ji telefonu ar elektroniniu pastu, o sia zinute ir visus jos priedus istrinti is savo sistemos. Is anksto dekojame.

This message and/or it’s attachments are designated for internal use only and may be privileged or otherwise protected from disclosure. It is for the exclusive use of the intended recipient. If you are not the intended recipient you must not copy this message or attachment or disclose, distribute or disseminate the contents to any other person. In such case, please inform the sender of the message by sending an email or a call and delete this message and any attachment from your system. Thank you in advance.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>