„Akropoliuose” augo ir pirkėjų skaičius, ir nuomininkų pardavimai

„Akropoliuose” augo ir pirkėjų skaičius, ir nuomininkų pardavimai

Pranešimas žiniasklaidai

Vilnius, 2019 m. sausio 30 d.

 

 

„Akropolis Group” valdomuose prekybos ir pramogų centruose – Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose” – 2018 m. apsilankė 33,3 mln. žmonių, o bendra nuomininkų apyvarta siekė 573,6 mln. eurų.

 

Lankytojų skaičius trijuose „Akropoliuose” 2018 m. lyginant su 2017 m. išaugo daugiau nei 200 000, nuomininkų apyvarta padidėjo 5,3 mln. eurų. Sparčiausiai, 7-11%, pernai „Akropoliuose” augo knygų ir kanceliarinių prekių, dovanų ir aksesuarų ir paslaugų tiekėjų pardavimai. 5-7% didėjo kavinių ir restoranų, pramogų tiekėjų pardavimai, daugiau nei 4% augo drabužių pardavimai.

 

„2018-2019 metai ypač svarbūs mūsų bendrovei. Latvijoje šiemet planuojame atidaryti pirmąjį prekybos centrą užsienyje – Rygos „Akropole” o Lietuvoje vykdome didelio masto prekybos ir pramogų centrų atnaujinimą. Ypač reikšmingos permainos vyksta Vilniaus „Akropolyje”, kur vykdant projektą „Akropolis persirengia” atnaujinama beveik pusė pastato – 49 000 kv.m. ploto. Nuolat atsinaujina ir Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliai”. Džiaugiamės, kad net ir įgyvendindami šiuos didelės apimties projektus išsaugojome savo lankytojų dėmesį – augo ir jų skaičius ir mūsų nuomininkų pardavimai”, – apžvelgdamas metų rezultatus sakė „Akropolis Group” direktorius Vytautas Labeckas.

 

2018 m. Vilniaus „Akropolyje” atlikta trečdalis projekto „Akropolis atsinaujina” darbų. Čia pradėjo veikti 21 naujas nuomininkas, dar 38 parduotuvės buvo atnaujintos.

 

Iš viso Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose” pernai duris atvėrė 49 nauji nuomininkai. Tarp jų –  pirmosios Lietuvoje „Oysho” ir „Superdry” prekių ženklų parduotuvės, moderniausi ir didžiausi „Tele2″ ir „Bitė” salonai, „Orsay” parduotuvė – Vilniaus „Akropolyje”, naujos „Tommy Hilfiger” ir „Calvin Klein Underwear” parduotuves Vilniuje ir Klaipėdoje, „4F” parduotuvė Klaipėdos „Akropolyje” bei „Pepco” parduotuvės Šiaulių „Akropolyje”. Dar 72 „Akropoliuose” įsikūrusios parduotuvės pernai atnaujino prekybos plotus.

 

Projektas „Akropolis persirengia” Vilniaus „Akropolyje” tęsiamas ir 2019 m. Šiuo metu iš esmės atnaujinama didžiausia Baltijos šalyse „Maxima XXX” parduotuvė, savo prekybinį plotą plėsti bei atnaujinti pagal naujausias savo prekių ženklų koncepcijas planuoja ir „Zara”, „Bershka”, „Reserved”, „Deichmann”, bei kitos parduotuvės. Bus atnaujinama dalis bendrųjų prekybos ir pramogų centro erdvių, taip pat siekiant padidinti lankytojų patogumą bus išplėsti ir naujai įrengti tualetai, vaiko ir tėvų kambariai.

 

Iš viso iki 2019 m. lapkričio mėnesio Vilniaus „Akropolyje” planuojama atnaujinti apie 13 tūkst. kv. m bendrųjų erdvių ir 36 tūkst. kv. m prekybinio ploto. Į „Akropolis persirengia” projektą investuojama daugiau nei 14 mln. eurų.

 

2019 m. taip pat, planuojama, bus atidarytas pirmasis „Akropolis Group” valdomas prekybos ir pramogų centras užsienyje. 98 000 kv.m. ploto Rygos „Akropole” taps vienu didžiausių ir moderniausių prekybos ir pramogų centrų Baltijos šalyse. Čia įsikurs daugiau nei 220 parduotuvių, dešimtys laisvalaikio pramogų tiekėjų. Į projektą bendrovė „Akropolis Group” investuoja apie 200 mln. eurų.

 

„Akropolis Group” yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Bulgarijoje. Lietuvoje „Akropolis Group” valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis” Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

 

 

 

„Akropolis Group” direktorius Vytautas Labeckas.

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>