6-asis tarptautinis krepšinio turnyras “Sabonis Team97 Cup 2013”
Š. m. gruodžio 27-29 dienomis Sabonio krepšinio centre, Kaune, įvyks tradicinis 6-asis vaikų, jaunučių ir jaunių (gimusių 2003, 2000 ir 1997 metais) tarptautinis krepšinio turnyras “Sabonis Team 97 Cup 2013“, kuriame varžysis jaunieji krepšininkai iš Europos.
 
Dauguma krepšinio specialistų teigia, kad tai aukščiausio lygio jaunių ir jaunučių klubinio krepšinio turnyras, vykstantis Lietuvoje. Turnyre kiekvienais metais mielai dalyvauja stipriausios  Rusijos, Baltarusijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos komandos, pastoviai sulaukiame stiprių Italijos, Suomijos bei Danijos klubų.
 
Šiemet turnyras sulaukė rekordinio dalyvaujančių komandų skaičiaus – turnyre dalyvaus 24 komandos trijose amžiaus grupėse iš 10 Europos šalių. Tai didžiausias krepšinio turnyras rengiamas Lietuvoje.
 
Lietuvai turnyre atstovaus A.Sabonio krepšinio centro, Aisčių, V. Knašiaus, “Sostinės” bei Vilniaus krepšinio mokyklos. Iš Rusijos atvyksta Maskvos “Trinta” bei Sankt Peterburgo “Kupchinskiy Olimp” komandos.
 
Lenkijai atstovaus Sopoto “Trefl”, Latvijai – Rygos “DSN” klubai. Ukrainai atstovaus Kijevo “BC Kiev” bei “Avangard” komandos, o Baltarusijai – Minsko “Cmoki” bei Meščeriakovo krepšinio mokyklos auklėtiniai.
 
Iš Italijos atvyksta stipri Torino “International BP” komanda, o Danijai atstovaus praėjusių metų šio turnyro nugalėtojai Kopenhagos “Sisu” klubas.
 
Šias metais turnyro geografija dar prasiplėtė – pirmą kartą dalyvaus ekipa iš Izraelio Tel Avivo “Wintage Academy” komanda. Taip pat turnyre dalyvaus ir dvi komandos iš Suomijos – tai Helsinkio “Muki” bei Vaantos “Sykki Puhu”.
 
Šis turnyras tai puiki galimybė Lietuvos sirgaliams pamatyti mūsų krepšinio žvaigždžių pamainą bei palaikyti gimtosios šalies komandas.
 
Įėjimas nemokamas.
Daugiau informacijos- www.team97.lt