2019-01-14 AKROPOLIS GROUP, UAB grynina veiklą – parduoda tris boulingo centrus valdančią bendrovę

2019-01-14 AKROPOLIS GROUP, UAB grynina veiklą – parduoda tris boulingo centrus valdančią bendrovę

Pranešimas žiniasklaidai

2019-01-14

 

 

AKROPOLIS GROUP, UAB parduoda 100 proc. savo dukterinės bendrovės OZO BOULINGAS, UAB akcijų bendrovei UAB „APL Restaurants“ kuri priklauso Estijos įmonių grupėi APPOLO GROUP. Šalių sutarimu sandorio suma neskelbiama. Sandorį turi patvirtinti Lietuvos Respublikos konkurencijos tarnyba.

 

Žengdama šį žingsnį  AKROPOLIS GROUP, UAB grynina veiklą ir atsisako nepagrindinių verslų. „Siekiame koncentruotis ties pagrindine savo veikla – prekybos ir pramogų centrų vystymu ir valdymu, ir skirti tam visą dėmesį“, – sako Vytautas Labeckas, AKROPOLIS GROUP, UAB direktorius.

 

Kaip teigia Tadas Račkauskas, vykdantysis APOLLO GROUP direktorius Lietuvoje ir Latvijoje: „Tai strateginis įsigijimas APPOLO GROUP koncentruojant savo veiklą pramogų segmente, ir siekiant ne tik valdyti prekinį boulingo centrų „Apollo“ ženklą, tačiau ir pasiūlyti kokybiškų naujų pramogų didžiųjų Lietuvos miestų gyventojams“.

 

OZO BOULINGAS, UAB valdo 3 boulingo centrus „Apollo“, veikiančius Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“.

 

AKROPOLIS GROUP, UAB yra kontroliuojančioji bendrovė, valdanti prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje, Latvijoje ir Bulgarijoje. Lietuvoje AKROPOLIS GROUP, UAB valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

 

APOLLO GROUP, valdo „Apollo“ prekinio ženklo knygynus bei „Apollo“ kino teatrus, „O‘Learys“ pramogų centrus, „Blender“ sulčių barų tinklą, ledaines „IceCafe“, filmų platinimo bendrovę „Baltic Film Distribution“.

 

Kontaktiniai asmenys:

AKROPOLIS GROUP, UAB Komunikacijos departamento vadovas

Dominykas Mertinas

Tel. mobilusis / mobile (+370 640) 27001

El. paštas / e-mail: dominykas.mertinas@akropolis.lt

 

APOLLO GROUP vykdantysis direktorius Lietuvoje ir Latvijoje

Tadas Račkauskas

Tel. mobilusis / mobile  (+370 637) 58898

El. paštas / e-mail: tadas.rackauskas@apollogroup.lv

h5jangoveli245

h5jangoveli245 wrote 119597 posts

Post navigation


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>