2014 – uosius sutikime saugiai!
Siekdami, kad naujametinė naktis prabėgtų kuo sklandžiau, o jos metu nukentėtų kuo mažiau žmonių, policijos pareigūnai daugiau dėmesio skirs viešajai tvarkai ir eismo saugumui. Dėl to baigiantis metams policija atidžiau stebės viešąsias erdves, kur gali būti vykdomi teisės pažeidimai, nesilaikoma viešosios tvarkos. Reguliariai bus tikrinamos ir barų, kavinių, parduotuvių prieigos bei vietos, kuriose mėgsta rinktis jaunimas. Tokių prevencinių patikrinimų metu principingai bus vertinami asmenys, viešose vietose vartojantys alkoholį ir kitas svaigiąsias medžiagas, taip pat pažeidžiantys pirotechnikos naudojimo tvarką.
Atitinkamai sustiprintą neblaivių ar nuo narkotinių medžiagų apsvaigusių asmenų kontrolę švenčių metu pareigūnai vykdys ir keliuose.
Policija ragina ir gyventojus švenčių metu nepamiršti savo pačių bei savo artimųjų saugumo – alkoholį vartoti atsakingai, imtis visų atsargumo priemonių naudojant pirotechnikos priemones, tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems kelyje būti budriems ir elgtis saugiai.
Būkime vieni kitiems tvirta parama ir pagalba. Kartu kurkime geresnius metus sau, artimiesiems ir savo miestui!