14 vilkikų į Lietuvą atgabeno visą atnaujinamam “Omnitel” tinkui reikalingą “Huawei” įrangą

Pranešimas spaudai
2013 m. gruodžio 20 d.
 
Telekomunikacijų bendrovė トOmnitel” per 2014 metus ne tik atnaujins savo tinklą, bet ir planuoja padengti visą Lietuvą 3G ryšiu bei stipriai išplėsti savo 4G ryšio tinklą. Visoms トOmnitel” 2G, 3G ir 4G bazinėms stotims, kurios bus atnaujintos arba pastatytos per ateinančius metus, reikalinga トHuawei” įranga jau pasiekė Lietuvą. Ji per dvi savaites buvo atgabenta 14 vilkikų iš gamyklos Vengrijoje.  
– トVisa nauja 2014 metams skirta トOmnitel” tinklo įranga – jau Lietuvoje. Turėti geriausią tinklą Lietuvoje mums yra svarbiausias dalykas. Mes ir toliau stiprinsime mūsų tinklo pranašumą, kad geriausiai patenkintume augančius mūsų klientų poreikius kokybiškam mobiliojo interneto tinklui ir  paslaugų kokybei”, – sakė トOmnitel” prezidentas Danas Str�mbergas.
Vaizdo reportažą žiūrėkite čia:

トOmnitel” sparčiai atnaujina visą savo tinklą ir net iki keturių kartų didina 3G ryšio aprėptį, pagerina balso paslaugų kokybę ir mobiliojo interneto kokybę bei greičius modernizuotose teritorijose. Šiuos privalumus jau pajuto net 80 proc. トOmnitel” klientų – Vilniuje ir didelėje teritorijoje aplink Vilnių, visuose didžiuosiuose šalies miestuose, Lietuvos pajūryje, aplink greitkelį Vilnius-Kaunas bei Rytų Aukštaitijoje. Per 2014 metus トOmnitel” 3G ryšiu planuoja padengti visą Lietuvą.
トOmnitel” turi ir plačiausią Lietuvoje 4G LTE tinklą, kuris leidžia naudotis didelės spartos reikalaujančiomis 4G paslaugomis Vilniuje ir jo priemiesčiuose, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Nidoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Molėtuose, Jonavoje, Širvintose, Kaišiadoryse, Šilalėje, Elektrėnuose. Kitąmet galimybę naudotis aukščiausios galimos kokybės 4G LTE paslaugomis トOmnitel” pasiūlys pusei Lietuvos gyventojų.

Kontaktai žiniasklaidai
________________________________________________
Daiva Selickaitė, トOmnitel” ryšių su visuomene vadovė,
+370 686 85 906; d.selickaite@omnitel.net
Pareiškimai dėl ateities perspektyvų
Pareiškimai pranešime spaudai, susiję su būsimu statusu arba aplinkybėmis, įskaitant veiklą ateityje ir kitas tendencijų prognozes, yra pareiškimai apie ateities perspektyvas. Savo pobūdžiu pareiškimai apie ateities perspektyvas siejami su rizika ir nežinia, kadangi jie susiję su įvykiais ir priklauso nuo aplinkybių, kurios įvyks ateityje. Neįmanoma užtikrinti, kad realūs rezultatai iš esmės nesiskirtų nuo šiuose pareiškimuose dėl ateities perspektyvų numatytų arba numanomų rezultatų, dėl daugybės veiksnių, kurių daugelio TeliaSonera negali kontroliuoti.