Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime
2013-05-16 d. 9.30 val. Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario ir Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime
„Kodėl Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 metais dar kartą pakeitė savo biografiją?
(Ar galime Sąjūdžio 25-metį sutikti, išsivadavę iš melo ir sugebėję oriai atsitiesti?)”
 
                 Š.m. gegužės 9 d. Lietuvos Prezidentei D. Grybauskaitei už Europos Sąjungos stiprinimą įteiktas Karolio Didžiojo apdovanojimas. Jau kitą dieną paskelbta, kad D. Grybauskaitei suteiktas JAV Džordžtauno universiteto daktaro garbės vardas – už „skaidrumą, tiesą ir atsakomybę”. Regalijos bus įteikiamos š.m. gegužės 18 d. Vašingtone. Įvykių išvakarėse š.m. balandžio 26 d. www.president.lt paskelbta dar viena Lietuvos Prezidentės biografijos klastotė, tiesiogiai susijusi su šiais įvykiais.
                 Kas ir kodėl privertė Lietuvos Prezidentę baigiantis ketvirtiems jos kadencijos metams dar kartą pakeisti savo biografiją? Ar 1991 m. Karolio Didžiojo apdovanojimo laureato Čekoslovakijos Prezidento Vaclavo Havelo šūkį „Tiesa ir meilė turi nugalėti melą ir neapykantą” pasaulis keičia į melą ir vertina tik melą? Koks šiandien turi būti Lietuvos požiūris į tautos ir valstybės išlikimo klausimą?
Ar galime Sąjūdžio 25-metį sutikti, išsivadavę iš melo ir sugebėję oriai atsitiesti?