Vilniuje vykusio vaikų futbolo turnyro nugalėtojų laurus skynė Latvijos komandos
FK トGranitas”
Pranešimas spaudai                                                                                                      2013-05-27
Praėjusį sekmadienį Vilniuje vykusio tarptautinio 6-8 metų vaikų futbolo turnyro トMcDonald’s CUP” nugalėtojais tapo Latvijos komandų atstovai: 2005 metų ir 2006 m. gimimo vaikų amžiaus grupėse pirmąsias vietas laimėjo Rygos トSuper Nova” futbolo klubo komandos. Sostinės LFF stadione vykusio tikro vaikų futbolo maratono metu buvo sužaistos net 30 rungtynių, kuriose savo jėgas išbandė 18 vaikų futbolo komandų iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Suvalkų (Lenkija), Rygos, Siguldos, Garkalnės (Latvija).
Geriausiai iš Lietuvos komandų turnyre pasirodžiusi Vilniaus FM (treneris – E. Malkevičius) komanda 2005 m. vaikų gimimo amžiaus grupėje tik varžybų finale 0:1 nusileido Rygos klubo atstovams. Treti šioje amžiaus grupėje liko kito Latvijos klubo FS トGarkalne” atstovai, o ketvirti – turnyro šeimininkų – sostinės トMcDonalds” vaikų futbolo mokyklos komanda.
2006 metų gimimo vaikų komandų turnyre be varžybų nugalėtojų Rygos トSuper Nova” komandos ant prizininkų pakylos dar lipo antrąją vietą užėmę Kauno FM トĄžuolas” ir treti likę kaimyninės Latvijos miesto Siguldos トSuper Nova” atstovai. Sostinės トMcDonalds” komanda kaip ir metais vyresnių vaikų amžiaus grupėje taip pat liko ketvirta.
Vaikų futbolo šventės puošmena tapo turnyro geriausių žaidėjų dvikova tarp geriausių Lietuvos ir turnyro dalyvių užsieniečių komandų žaidėjų. Čia komandos apsikeitė pergalėmis: 2005 metų gimimo vaikų amžiaus grupėje lietuviai 2:1 nugalėjo turnyro žvaigždes užsieniečius, o 2006 metų grupėje turnyro žvaigždės iš užsienio 4:1 savotiškai atsirevanšavo geriausiems lietuviams.
Be atkaklių dvikovų sporto aikštelėje turnyro dalyviams ir žiūrovams netruko ir kitų smagių pramogų. Apie 200 jaunųjų futbolininkų atliko originalią šokio kompoziciją トAle Football Style” (nuoroda – žemiau), žiūrovai smagiose rungtyse rungėsi dėl turnyro rėmėjų įsteigtų prizų demonstruodami savo vikrumą ir futbolininko įgūdžius. 
Anot vieno turnyro トMcDonald’s CUP” organizatorių, FK トGranitas” prezidento Konstantino Aleksandrovičiaus,  pagrindinis šios vaikų futbolo šventės organizatorių tikslas buvo  dalyviams ir žiūrovams sukurti futbolo šventę ir kartu parodyti, koks smagus žaidimas vaikams yra futbolas. トDžiaugiamės, kad mūsų šventė pavyko. Varžybų aikštelėje netruko atkaklių dvikovų, vaikai ir juos palaikę sirgaliai pademonstravo, jog jie turi ne tik puikius kamuolio valdymo įgūdžius, tačiau ir yra puikūs šokėjai šokant トAle Football Style”, – turnyro sėkme džiaugėsi klubo トGranitas” prezidentas.
トMcDonald’s CUP” turnyro organizatoriaus FK トGranitas” vaikų futbolo mokykloje treniruojasi per 300 vaikų, mokyklos skirtingo amžiaus vaikų komandos yra nuolatinės vaikų futbolo turnyrų laimėtojos ir prizininkės šalyje.
Papildoma informacija apie turnyrą ir futbolo klubą “Granitas” telefonu (8) 601 60299.
Tarptautinio vaikų futbolo turnyro トMcDonald’s CUP” galutinė dalyvių rikiuotė:
2005 metų gimimo vaikų amžiaus grupė:
1. トSuper Nova” (Ryga, Latvija).
2. Vilniaus FM I (treneris – E. Malkevičius).
3. FS トGarkalnė” (Latvija).
4. トMcDonalds” (Vilnius, Lietuva).
5. FM  トAteitis” (Vilnius, Lietuva).
6. Vilniaus FM II (treneris – E. Malkevičius).
7. FK トGirionys” (Lietuva).
8. FK トNevėžis” (Kėdainiai, Lietuva).
9. Vilniaus FM (treneris – P. Vorobjovas).
10. FM トĄžuolas” (Kaunas, Lietuva).
11. トWigry” (Suvalkai, Lenkija).
12. FK トGarliava” (Kaunas, Lietuva).
2006 metų gimimo ir jaunesnių vaikų amžiaus grupė:
1. トSuper Nova” (Ryga, Latvija).
2. FM トĄžuolas” (Kaunas, Lietuva).
3. トSuper Nova” (Sigulda, Latvija).
4. トMcDonalds” (Vilnius, Lietuva).
5. FK トAudra” (Vilnius, Lietuva).
6. トWigry” (Suvalkai, Lenkija).

Turnyro žvaigždžių komandų rungtynės :
2005 m. vaikų amžiaus grupė:
Lietuviai / Užsieniečiai
             2   – 1     
2006 m. ir jaunesnių vaikų amžiaus grupė:
Lietuviai / Užsieniečiai
              1 – 4 
Nuoroda į jaunųjų futbolininkų atliktą šokį: http://youtu.be/eB9FLzqWP_o
Nuotraukos – FK トGranitas” atstovų. Daugiau nuotraukų – http://www.pbb.lt/123456.rar