Vilniaus gatves užtvindė daugiau nei 5 tūkst. bėgikų minia
 
Sekmadienį Vilniaus centrą, jau antrą kartą mūsų šalyje šturmavo bėgimo renginys “Nike Aš bėgu. Vilnius / DNB Pusmaratonis”. Šiais metais bėgo rekordinis skaičius žmonių – daugiau nei 5,2 tūkst. bėgikų. Iš vyrų greičiausiai distancijas įveikė Mantas Rimkus (21 km. įveikęs vos per 1 val. 16 min. 17 s), Andrej Jegorov (10 km nubėgęs per 34 min 37 s) ir Vitalij Gorlukovič (5 km – per 15 min 56 s). Moterų grupėje greičiausios buvo Renata Siliuk (21 km. įveikusi per 1 val. 31 min. 56 s.), Snežana Dopolskaitė (10 km nubėgusi per 42 min 14 s) ir Rita Bitautaitė (5 km – per 20 min 11 s).
 
Renginyje buvo matyti ir gausybė žymių žmonių. Ryte 10 ir 21,098 km bėgikams startą davė olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, prisipažinęs, kad pats daugiausiai yra įveikęs 5 km. Renginį vedė buvusi televizijos laidų vedėja Liepa Kiauleikytė Rimkevičienė ir aktorius Leonardas Pabedonoscevas, kurie abu išbandė bėgimo trasą. 10 km distanciją įveikė aktorė Edita Užaitė, atlikėjai Donatas ir Vaidas Baumilos, dainininkas Edgaras Lubys, choreografas Šarūnas Kirdeikis su “Show makers” akademijos komanda. 5 km nubėgo Erika Vitulskienė, Rolandas Mackevičius su sužadėtine Ieva Ambrazaite, Viktorija Sutkutė, Augustė Vedrickaitė ir kiti.
 
“Džiaugiamės, kad šiandien bėgimas suvienijo visą sostinę: senamiesčiu bėgančią tūkstantinę minią ovacijomis ir palaikymo šūksniais apdovanojo tiek bėgikų artimieji, tiek praeiviai, tiek mūsų tautos sportine dvasia susižavėję turistai, – sako bėgimo renginio iniciatorė “Nike” prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė. – Tikime, kad šiandienos bėgimo šventė įkvėps naujiems iššūkiams ir kitais metais sulauksime dar daugiau bėgimo entuziastų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš svečių šalių.”
 
Jėgas bėgimo trasoje išbandė ir gausių susižavėjimo šūksnių sulaukė mažieji bėgikai – jiems buvo skirta speciali 500 m bėgimo trasa. Specialias apšilimo treniruotes vedė “Impuls” trenerių komanda, norintieji taip pat galėjo atlikti jogos atsipalaidavimo pratimus tarp bėgimų. Visiems įveikusiems ilgiausią DNB pusmaratonio trasą buvo įteikti specialūs, šiam renginiui kurti medaliai. Prizinių vietų laimėtojams buvo įteikti piniginiai prizai, “Nike” dovanų čekiai, kitų rėmėjų dovanos.
 
Tarptautiniai “Nike” bėgimo renginiai vyksta 34-iuose pasaulio miestuose, juose dalyvauja beveik 400 tūkst. bėgimo entuziastų. Šiais metais Lietuvoje “Nike Aš bėgu. Vilnius / DNB Pusmaratonis” vyks gegužės 26 d. Dalyviai kviečiami įveikti 5 km, 10 km ir 21,098 km distancijas. Daugiau apie varžybas galima sužinoti http://www.nikeasbegu.lt
 
Kontaktai žiniasklaidai:
RsV agentūra “Ad verum”
Tel. +370 5 233 6561
El.paštas.: adverum@adverum.lt