Vaikų atmintyje ilgai išliksianti šventė
Gegužės 25 dieną トPlytinės” kartodrome Vilniuje surengtas penktasis paeiliui signataro Egidijaus Bičkausko kartingo turnyras, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai, kuriame varžėsi į finalą patekę šalies 36 vaikų globos namų auklėtiniai.
トDžiaugiuosi, jog nors kartą metuose šios puikios iniciatyvos dėka galime dovanoti tokią iškilią  šventę vaikams, kuriems jos labiausiai reikia ir kuri, kaip sako patys jos dalyviai, jų atmintyje išlieka ilgiausiai, – šeštadienio rytą atvykęs į kartingo turnyrą kalbėjo kadenciją baigęs šalies Prezidentas Valdas Adamkus, linkėjęs jo dalyviams aštrios, uždegančios kovos, o arenos šeimininkams – kad 46-ąjį gimtadienį švenčiančiame トPlytinės” kartodrome niekad nenutiltų variklių gausmas ir kad ši arena taptų tikra jaunimo meistriškumo kalve.
Turnyrą stebėjusi lygių galimybių kontrolierė, pavaduojanti vaiko teisių apsaugos kontrolierę, Aušrinė Burneikienė ir kartodromo vadovas Darius Jonušis pasidžiaugė prieš penketą metų
neabejingo automobilių sportui, kartodrome vykstančių renginių nuolatinio svečio ir dalyvio, signataro E. Bičkausko iškelta iniciatyva surengti turnyrą vaikų namų auklėtiniams. Ji ne tik prigijo, bet ir subujojo, kasmet atsiranda daugiau rėmėjų, norinčių prisidėti prie šios kilnios misijos.
トAr turime daug renginių, kurių dalyviai kartodromo takeliuose laimėtų tiek prizų, tame tarpe europarlamentarų įsteigtus prizus – įstabias keliones po Europą, – tardamas トačiū” jiems ir kitiems renginio rėmėjams klausė D. Jonušis, nepamiršęs padėkoti šiemet prie renginio organizavimo aktyviai prisidėjusiai kaimo sporto ir kultūros asociacijai トNemunas”, Lietuvos policijai ir Policijos departamentui prie VRM, トParoc”, Lietuvos krepšinio federacijai, vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigai ir kitiems.
Na, o patiems vaikų namų auklėtiniams labai patiko ne tik saldūs prizai, bet ir kiekvienam čia pat įteikta, gražiai įrėminta visų turnyro dalyvių nuotrauka, padėsianti ilgiau atmintyje išsaugoti nepakartojamą šios šventės nuotaiką.
Tačiau euforija bematant nuslūgo kai prasidėjo turnyro batalijos. Jos buvo tikrai kovingos ne vien dėl nugalėtojų laukiančių įspūdingų, dažnam nė nesisapnavusių prizų.
Išdalijęs prizus ir pasveikinęs nugalėtojus ir prizininkus, turnyro iniciatorius E. Bičkauskas padėkojo visiems, padėjusiems surengti šią tradicinę šventę vaikams ir išreiškė viltį, jog ir kitais metais トPlytinės” kartodrome nestigs nei kovos azarto, nei prizų.   
Buvo išrinktas ir apdovanotas ir azartiškiausias turnyro dalyvis, ir karščiausia palaikymo komanda, kuriais tapo Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtiniai
TURNYRO PROTOKOLAS
FINALAS. Vaikinai 12-14 metų.
 
1. Egidijus Porozovas     – Beižionių vaikų globos namai
2. Tomas Aleksandravičius – Vėliučionių vaikų socializacijos centras
3. Oskaras Nargėla –  Utenos vaikų globos namai
 
FINALAS. Vaikinai 15-16 metų.
 
1. Deividas Taparauskas  – Paparčių šv.Juozapo vaikų globos namai
2. Jonas Liudvinaitis – Kauno savivaldybės vaikų globos namai
3. Sergej Čečurov  – Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namai
 
FINALAS.  Merginos
1. Andželika Petkevičiutė  – Vilniaus vaikų socialinės globos namai ,,Gilė”
2. Laura Liudvinaitytė – Kauno savivaldybės vaikų globos namai
3. Aliona Jakubovskaja – Visagino paramos vaikui centras
 
Superfinalas
 
1. Deividas Taparauskas  – Paparčių šv.Juozapo vaikų globos namai
2. Egidijus Porozovas     – Beižionių vaikų globos namai
3. Sergej Čečurov  – Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namai