Už svaiginamąsias siuntas į pataisos namus organizuotos grupės nariai laisvės neteko ilgam
 
Panevėžyje bausmių už neteisėtą narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą sulaukė du organizuotos grupės nariai, suspausto oro patranka per tvorą į Marijampolės pataisos namų teritoriją šaudę heroino ir svaiginamųjų medikamentų siuntas trečiajam bendrininkui, atliekančiam laisvės atėmimo bausmę, – 36 metų panevėžietis T. N.  ir 25 metų alytiškis E. D. nuteisti trylikos metų laisvės atėmimu, jų trečiasis bendrininkas mirė nesulaukęs bausmės.
Tokį sprendimą, išnagrinėjęs Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorų perduotą neteisėto disponavimo labai dideliu ir dideliu kiekiu  narkotinių ir psichotropinių medžiagų turint tikslą platinti baudžiamąją bylą, priėmė Panevėžio apygardos teismas.
Už labai sunkų nusikaltimą nuteistų kaltinamųjų baudžiamąją atsakomybę sunkinančios aplinkybės – nusikalstamas veikas darė veikdami organizuota grupe ir dėl savanaudiškų paskatų.
Pernai vasario pradžioje pradėtą ikiteisminį tyrimą atliko Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai, tyrimui vadovavo, jį organizavo ir kontroliavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.
Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą platinti baudžiama laisvės atėmimu iki aštuonerių metų, už didelį kiekį – iki dešimties metų, už labai didelį kiekį – iki penkiolikos metų. 
________________________________________
       
 
Panevėžio apygardos prokuratūros vyriausioji specialistė (komunikacijai)
 Vida Bielskytė, tel.: (8 45) 44 11 54, 8 614 58699
 
 
Cituodami pranešimus nurodykite informacijos šaltinį