UAB „ARIJUS” MINI DVIDEŠIMT PIRMĄJĮ GIMTADIENĮ
Pranešimas spaudai
2013-05-23
 
 
 
UAB „ARIJUS”  MINI DVIDEŠIMT PIRMĄJĮ GIMTADIENĮ
Šių metų gegužės 21 d. krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupei „Arijus” suėjo dvidešimt vieneri. „Galbūt tai – jaunas amžius žmogui, bet pakankamai solidus įmonei”, – džiaugėsi bendrovės  generalinis direktorius Arijus Ramonas.
 
Kone visą nepriklausomos Lietuvos laikotarpį gyvuojanti UAB „Arijus” šiandien gali pasiūlyti optimalius logistikos sprendimus kiekvienam klientui visomis kryptimis: iš viso 9 grupės įmonės veikia visose trijose Baltijos šalyse bei Baltarusijoje, platus partnerių tinklas visame pasaulyje leidžia visų rūšių krovinius gabenti saugiai ir laiku bei už optimalią kainą. „Arijaus” įmonių grupe pasitiki vienos iš didžiausių laivybos linijų pasaulyje, bendrovės nuosavo autotransporto parkas sėkmingai dirba didelėse ir žinomose kompanijose Vakarų Europoje. Praėjusiais metais UAB „Arijus” drauge su partneriais pradėjo įgyvendinti šaudyklinio traukinio „Merkurijus” (Klaipėda-Maskva) projektą. „Tai – nemaži pasiekimai, kuriems reikėjo ne vienerių metų nuoseklaus ir sąžiningo darbo, –  pasakoja A. Ramonas. – Džiaugiamės per dvidešimt vienerius gyvavimo metus pelnę klientų ir partnerių pasitikėjimą bei subūrę profesionalų komandą.”
 
Ateities planus UAB „Arijus” sieja su tolimesniu paslaugų kokybės gerinimu, naujų paslaugų įvedimu ir tvaria plėtra. „Esame inovatyvūs, nuolat ieškome naujų, modernių sprendimų, siekdami ne tik sutrumpinti krovinio pristatymo laiką, bet ir garantuoti dar didesnį saugumą bei mažinti neigiamą poveikį aplinkai”, – teigė įmonės vadovas. – „Arijus” yra socialiai atsakinga bendrovė, todėl nuolat siekiame, kad mūsų veikla būtų draugiška gamtai: dirbame laikydamiesi aplinkosaugos standartų, kasmet atnaujiname sunkiasvorio transporto parką.”
 
 
UAB „Arijus” įkurta 1992 m. gegužės 21 d. Pagrindinė veikla: konteinerinių laivybos linijų ir laivų agentavimo, krovinių ir konteinerių ekspedijavimo laivais, geležinkeliu, oru ir autotransportu, krovinių gabenimo nuosavu transportu paslaugos.  Šiuo metu įmonių grupėje dirba daugiau nei 200 darbuotojų.
 
 
Rita Girdvainytė,
Viešųjų ryšių ir reklamos specialistė
+370 46 31 29 87
 
Kviečiame aplankyti mūsų atnaujintą internetinę svetainę www.arijus.lt